Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzésfigyelőt használt...

Milyen légzésfigyelőt használtok az autóban, utazáshoz?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 10:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Soha életemben nem használtunk, autóban pláne.
2018. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyet, ennyire nem kell túlizgulni, ott ülsz mellette nem? Ha viszont nagyon aggódós vagy akkor a Snuza márkájút rá lehet csíptetni a babára.
2018. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Van egy határ, amint túl már paranoiáról beszélünk. Ez az, szerintem.
2018. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Pont ilyen válaszokra nincs szüksége egy anyának!Tudtok egyáltalán valamit a helyzetünkről???? Szégyelljétek magatokat!!!

#2 Köszönöm!

Kérem, aki érdemben tud válaszolni, az írjon!

2018. okt. 17. 11:17
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha olyan beteg a gyerek, hogy akármikor leállhat a légzése, akkor ne utazz vele autóban. Egyébként meg, mivel semmit nem írtál, feltételeztük, hogy normális, egészséges gyerekről van szó, ergó teljesen felesleges légzésfigyelőt használni.


A figyelő az apró légzőmozgásokat figyeli. Egy ágyban, ahol semmi más mozgás nincs, érthető. Az autó azonban végig mozog, szerinted? Van pelenkára csiptethető verzió, de szerintem ez csak becsapás.


Mi a valódi probléma? Akkor fejtsd ki, hogy szégyelhessük magunkat jobban!

2018. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor haza adták az alig 2 kg-os babámat,én is folyton paráztam hogy mi lesz velünk a hosszabb autó utakon,pláne hogy előbb napi majd heti szinten kellett vele orvoshoz menni. Folyton figyelgettem őt,meg maceráltam hogy megmozduljon hogy tudjam hogy veszi a levegőt. Ez a helyzet aztán idővel javult,csak a fejemben kellett helyre tenni a dolgokat,hogy nem történhet vele semmi ilyen baj.
2018. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
A mi kislányunknak bármikor leállhat a légzése egyes orvosok szerint, mások szerint nincs számottevően nagyobb esélye rá, mint egy normal csecsemőnek. Agyi károsodása van, es már volt agyvérzése. De bp-tol 250 km-re lakunk, es oda kell járnunk vizsgálatokra. Valamelyikünk ott ül mellette es figyeljük. Mást nem tudunk tenni. Snuza sem jó állítólag autóban, mi nem is próbáltuk. De egyébbként cseszhetem ha észre is veszem a semmi közepèn a légzésleállást. Kórházban,profi szakemberek gyógyszerekkel, műszerekkel alig tudták visszahozni az életbe. Én a befúvasaal, mellkaskompresszióval max pofozom a sz.rt. De a mezei mentős is. De élete végéig mégsem feküdhet intenzív osztályon. 8 hónapja stabil, bízunk benne, hogy nem lesz többet baj.
2018. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,de nem fogom itt részletezni a dolgokat!

A segítségeteket szeretném kérni egy kérdésben, amit feltettem.

Bocsánat a kirohanásért, nem erre számítottam!

2018. okt. 17. 11:41
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ha semmi konkrétumot nem írsz, akkor hogy vársz segítséget?!


1. Egészséges gyerek esetében semmilyen légzésfigyelő nem szükséges az autóba, ennyire nem kell idegbeteg paramaminak lenni.

2. Olyan babával pedig nem utaznék autóban csak úgy random, akinek ilyen súlyos problémái vannak. Orvossal konzultálnék, gondolom ő jártassabb a témában. Mert felesleges 20-25 ezerért venni egy olyat, ami vacak, tévesen riaszt, vagy pedig egyáltalán nem.

2018. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Kaptál teljesen normális válaszokat,most akkor mit vársz tulajdonképpen?
2018. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!