Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzésfigyelőt használt...

Milyen légzésfigyelőt használtok az autóban, utazáshoz?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 10:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%

Miert bantjatok szegényt? Nyilvan a kerdes azokhoz szolt, akik hasznalnak ilyet autóban.

Az, hogy o miert akar nem tartozik ide. Lehet volt náluk bolcsohalal, nem tudhatjatok. Évente 30-40 baba hal meg igy. Akik alváshoz sem hasznalnak semmit nagyon batrak!

2018. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
49%
Eszembe sem jutott soha a légzésfigyelo. Ha ez bátorság, legyen. Sokan viszont tulaggodjak már ezt a témát. Szinte betegesen.
2018. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem létezik olan ami kocsiba működik
2018. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom a márkáját, de olyan típus, amit a babára rögzítesz, nem az ágyába teszed.
2018. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
47%

12

Körülbelül 40 gyerek hal meg a légzésfigyelő hiánya miatt ÉVENTE ma Magyarországon, előel nélkül, bölcső halálban. Ha egyik a tiéd lett volna, nem tennél ilyen megjegyzéseket.


A mázlid, mert ez annyi volt, nem más, és légy érte rohadt hálás, nem indokolja azt, hogy megjegyzéseket tégy másokra, akik nem reszkíroznak.

2018. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm a támogatást!


Úgy látszik,az nem tetszik az embereknek,ha ugyanolyan hangnemben kezdenek el velük beszélni, mint amilyet ők megengednek maguknak.Tudtok márkát, típust... bármit írni,ami a kérdésre válasz? Én legalább elnézést kértem a hirtelenségemért.

Hála Istennek, hogy nektek nem volt rá szükségetek!Szerintem zárjuk le ennyivel és minden jót kívánok!


Sajnos azon kívül,aki írta a Snuzat, semmilyen értelmes választ nem kaptam.


A történeteket pedig nagyon köszönöm, hogy megosztották velem.További jó egészséget és boldogságot kívánok nektek!


Na hátha érkezik válasz a kérdésemre!

2018. okt. 17. 12:44
 17/27 anonim ***** válasza:
73%

Éppen külföldön vagyunk. 11 órát utaztunk ide kocsival. Kislányom refluxos, sokszor félrenyel, amitől fullad. Orvos javasolta, hogy legyen pelenkára csiptethető légzésfigyelőnk (Snuza Hero), ha tartósan nem vagyunk otthon, babakocsiba és utazáshoz.

Rátettem az utunk során. Egyszer lecsúszott, és hiába ment az autó, beriasztott. Persze nem bízom meg benne vakon, sokszor ellenőrizgettem én is, de nekem biztonságot adott így.

2018. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem láttam az azóta érkezett válaszokat!

Szóval köszi mindenkinek a támogatást és a hozzászólást!


A pelenkára csíptethetőből mik a tapasztalatok?Melyik márka vált be?

2018. okt. 17. 12:50
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Márkát nem tudok írni, de mi is pelenkára csíptethetőt használtunk.
2018. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
Snuza pelenkara csiptetheto jo, kb csak az a megoldasod, de autoban sajnos az sem lesz eleg hatekony, mivel a baba mozgasban lesz az autoval valo haladas miatt, igy falson azt fogja erzekelni hogy minden ok. Legalabb ekkora falsot jelez pl a babaoblokbe tett legzesfigyelo is mivel ra van csatlakoztatva a szuloi agyra es az a gyenge mozgas is elp eleg neki hogy erzekeljen.
2018. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!