Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami ötletetek? Olyan...

Van valami ötletetek? Olyan ajándékot keresek, amit baba (kisgyerek) és apa együtt használhat!

Figyelt kérdés
A férjemnek most lesz a névnapja és kikötötte, hogy neki valami olyasmi kell, amit ő és a születendő babánk is tud majd használni közösen. Gondoltam először a hordozókendőre, de az már van nekem és nem igazán lelkesedik érte, hogy hordozza majd a picit, ha megszületik. Azt se tudjuk még, hogy fiú vagy lány, szóval inkább "uniszex" tippeket várnék. Sajnos az idő is sürget, mert 29-én van Péter nap. Könyvet már vettem neki, de szeretnék még valami mást is. Ötletek?
2010. jún. 24. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még meg sem született a gyerek akkor semmi értelmeset nem fogsz találni. Pár hónaposan a gyerekkel igazán játszani még nem lehet, sokat kell hozzá beszélni, esetleg lehet bábozni, de picik még azt sem élvezik sokszor. Később a homokoző, szülőkaros tricikli, de azt már csak nem vehetsz egy felnőtt embernek.:-) vagy fürdőjátékot..Szóval nem igazán értem mit vár tőled a férjed.:-(
2010. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én sem. Kismama újságban láttam pólót anyának meg babának bodyt, de az ugye anyáknak van, nem apáknak. Fogalmam sincs, pedig már van egy 14 hónapos nagylányunk. :S
2010. jún. 24. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Megint az első...olyat csinálhatsz, hogy veszel fehér pólót meg bodyt, sőt a lányodnak is, és rávasalsz egyforma mintát, sok helyen már fénykép alapján is nyomnak rá mintát. Így akár az egész családnak egyforma lehet.
2010. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

írd be agooglebe, hogy kispapa

2010. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tescoban vettem 3 db hosszú újjú fehér bodyt 1100 ft volt, sima semmi minta nélkülit.

Teszveszen van egy nő akinek ha képet küldesssz, vasalható matricát készít belőle!

Kiválaszottam 3 képet, elküldtem neki, és kinyomtatta postázta nekem, én rávasaltam a bodyra, és azt megkapta férjem a névnapjára!

Nagyon örült neki, imádta mikor azt adtam a lányunkra!

Már kinőtte, eltettem emlékebe a bodykat :)


[link]

2010. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem olyan bodyt kapott a lányunktól, hogy a hófehér bodyra rá van hímezve: I LOVE MY DADDY! - nagyon örült neki. :)
2010. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én tőlük rendeltem apának és babának egyforma feliratos pólót:

[link]

2010. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez az utolsó tetszik. Hát ha névnapra nem is, karácsonyra igen. :)
2010. jún. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!