Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzi azt a baba hogy nem...

Érzi azt a baba hogy nem szereti őt az apja? 2 hónapos

Figyelt kérdés
Én szeretem őt nagyon. Mi nem akartmunk gyereket de azt mondta a ferjem tartsuk meg mert látta rajtm hogy nagyon szeretnem. Ha a kezében van csak sír. Mindenkinél nyugodtan van csak nála nem. Beteg volt nem erdekelte az sem. Egesznap en foglalkozok vele. Én látom rajta hogy nem kell neki a gyerek nemis szereti.
2018. okt. 24. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Persze! Csak kicsi, de nem hülye.
2018. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

persze, hogy érzi. lelki kapcsolat ott van, főleg szülő-baba között. Írtad, ha kezében van csdak sír. Ez persze nem jelent semmit, nekem is volt hogy kezembe vettem egy babát és sírni kezdett, pedig nem volt ilyen a fejemben, hogy én ezt nem szeretem, de az apja sem voltam...

Ha tényleg nem szereti, azt hidd el érzi a gyerek.

2018. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem érzi, azt se nagyon tudja, hogy ki az apja, hozzád van szokva, ezért szeret veled lenni.
2018. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
A férfiak a kicsi babákkal nem nagyon tudnak mit kezdeni. Ha már nagyobb lesz, többet fog foglalkozni vele. A baba meg semmit nem érez ebből, nyugi.
2018. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, ezt cáfolnám.

Kisbabám születése óta ugyanolyan jól elvan az apjánál, mint velem.

Nem buta az a gyerek. Érzi, ki szereti, meg ki nem.

2018. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen embernek nem kellett volna szülni. Tudatosan tönkre tetted a gyerek életét. Válj el, akkor meg van esély rá, hogy legyen egy nevelő apja, aki szereti
2018. okt. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Én meg nem cáfolom. A férjem amíg nem érdekelte a fiamat a világ, csak a közelségét kereste hozzám, addig az apja ahogy megnyekkent adta a kezembe. Nem is nagyon tudott mit mondani neki. Most, hogy fél éves lett, kezd kialakulni a kapcsolat közöttük =)
2018. okt. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Talán inkább bizonytalanságot érez a kicsi az apukánál? Később még kialakulhat jó kapcsolat. Reménykedj!
2018. okt. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk inkább úgy, hogy egyes férfiak nem tudnak a kisbabákkal mit kezdeni. Az én férjem spec tudott, rögtön foglalkozott a kislányunkkal, amint megszületett, nem mindig az én kezembe nyomta, meg húzta ki magát a babázás alól. Nemsokára születik a kisfiunk, alig várja, hogy babázzon.

Kérdező, reménykedj, hogy a tied az a fajta, aki később belejön.

2018. okt. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is mindig tudott mit kezdeni vele. Sose nyomta a kezembe, csak mert sírt.

Ez mentség lehet bizonyos apáknak, de aki akar, tesz érte, hogy jó legyen a kapcsolat.

Kérdező, még nincs veszve minden, de nagyon beszélgessetek el.

2018. okt. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!