Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azonnal foglalkozni a babaval...

Azonnal foglalkozni a babaval ha sír, vagy pedig nem kell mindig olbe venni ha megnyikkan?

Figyelt kérdés
Szóval borzasztó sok kérdést valaszt lattam mar itt ilyen kategoriaban es most most mar oszinten erdekelne hogy kinek mi a véleménye összességében. Adott egy család ahol adott anya amint sir a baba már rohan es veszi fel, ringassa. Konkretan egesz nap ölben van, anyuka faradt, konkretan semmit nem csinal (nyilvam mert gyerek a kezében 0-24). Adott apuka aki szerint nem kell a síró gyereket allandoan kézben tartani mert rászokik, neha hagyni lehet nyűgösödni, sírdogálni. A baba NEM 1-3 hónapos, tehát inkabb fél éves, vagy akar mar több, 8 hónapos körüli. Az adott szituációt mar láttam es tudom azt is hogy milyen a kislany viselkedese lassan ket évesen, de nem irom le jelenleg, latni akarom hogy ti mit gondoltok jelenleg milyen a viselkedese. :)
2018. okt. 25. 14:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Érdekel hogy hogy lehet jól és hogy lehet rosszul gyereket nevelni. :D Plusz a 9 millió magyar közül valószínűleg nem ők az egyetlen ilyen család.
2018. okt. 25. 17:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen jó arányban gyerekülésben autóztatják a gyereket és van saját életük is. Ismerek egy-két ilyet én is, hogy a saját viselkedészavarával vagy csak gyávaságával teremt valami hangzatos divatbetegséget a gyermeke számára, előfordul, persze. El lehet kalauzolni pszichológushoz, de a szoftvert ő se változtatja meg.
2018. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!