Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még egy hete jöttünk csak...

Még egy hete jöttünk csak haza a kórházból a kisbabánkkal, de már tokát eresztett. Nem akarok hízlalt borjút csinálni belőle, de már hájas. Mit csináljak, hisz annyit bír enni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
uristen! szegyelhetned magadat tee mifele anya vagy?? ha egyaltalan annak lehet teged te szerencsetlen nevezni!! te tenyleg egy allat vagy!
2008. nov. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem teljesen félreértettetek. Nekem nincs gondom a kinézetével!!!!!!!!!!! Gyönyörű!!!!!!! Imádom!!!!!!! csak azért aggódom, mert mindenhonnan azt hallani, hogy már a kisgyerekek is túlsúlyosak, és emiatt mindenféle betegségük van, és mindig a szülőket hibáztatják, mert hogy az a szülő felelőssége, hogy mennyire hízik el a gyerek. Én egyszerűn csak az egészségét féltem, de imádom puszilgatni a tokáját. Ha szerintetek szánalmas vagyok, sajnálom. Szeretem a gyerekemet, úgy ahogy van.
2008. nov. 6. 09:22
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, értem félted, de ez legyen a legnagyobb baj ebben az idöszakban, hogy pufók az átlagnál. Majd, ha elkezd kúszni-mászni, lépegetni akkor majd vékonykább lesz. Igazából milyen válaszokat vártál? Baba úgyis tudja, hogy mennyi kajcsi kell neki, ha vékony, ha pufi. Majd 1éves kora után szabályozhatod, hogy milyen ételeket, italokat fogyaszthat.( itt gondolok a nasikra, cukros üdítőkre)
2008. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem lehet ezt a kérdést félreérteni. Azt kérdezted, mit csinálj a 10 napos kisbabáddal, mert hájas, ami neked nem tetszik, még a végén hízlalt borjú kinézete lesz. A saját gyerekedről írtál így. Lehet, hogy csak bénán fogalmaztál, de mégis tény: végtelenül ostoba ember vagy, aki nem értelmezi azt, amit összeolvas, és nincsenek saját gondolatai, mert ahhoz szükséges lenne valami minimális intelligencia, aminek te láthatólag híján vagy.
2008. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!