Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hos baba kibir egy hosszu...

8 hos baba kibir egy hosszu kocsiutat?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyunk nemsoka, es kicsit izgulok, hogy hogy fogja birni a fiam az utat. Osszesen 8ora az ut. Ugy dontottunk ejszaka megyunk amikor alszik. Szerintetek jo dontes? Furdetes utan indulnank el. Nappal nem mertuk bevallalni.
2018. júl. 12. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a gyerektől függ, nem a korától.

Van amelyik bírja, másik feleenyit se.

2018. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is alvás időben mennék. Amúgy tényleg gyerek függő. Az én fiam pl alszik a kocsiban 1,5 órát (ha alvás időben megyünk), aztán utána képes még 1,5 órát elnézelődni. Legutóbb is így mentunk anyosekhoz és tényleg csak a legvégén lett nyűgös. Szóval vele így el merek indulni, de pl barátnőm fia 10 perc után őrjöng a kocsiban mert nem bír egy helyben ülni. Az én fiam amugyis hot nyugis típus, de te tudod milyen a gyereked, hogy alszik, mennyit bír.
2018. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, nem lehet általánosítani.

Mi nemrég utaztunk a gyerekkel pár órás úton. Odafele meg se nyikkant, visszafele végigüvöltötte. Pedig ugyanarról a gyerekről van szó.

Ha fontos, meg kell próbálni.

2018. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze ismerem a gyerekem, de eddig max. 3orat kocsikaztunk. Alapvetoen szeret kocsiban lenni, elalszik nezelodik. De azert 8ora az 8ora. Kicsit tartok tole, de remelem minden rendben lesz.
2018. júl. 12. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka mentek, akkor szerintem nem lesz gaz, aludni fog.
2018. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi fel eves babaval 4,5 oras utat 7 ora alatt tettunk meg, ejszaka. De o utalja az autos ulest, meg kellett allni tobbszor, mert sikitva bogott. O is altalaban 15 percet van el az ulesben, ha nagyon produkalom neki magam, akkor 30 perc.

En nem mennek vele ilyen hosszu utra, ezt a 300 km-t is csak azert vallaltuk be, mert a dedihez mentunk, akivel meg nem talalkozott.

2018. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg annyi, hogy mar maszott 6 hosan, meg amugy is egy izgaga kislany, egy pledet leteritettunk neki, amikor megalltunk es azon maszkalt. Hogy miert erzett kenyszert erre az ejszaka kozepen is, azt nem tudom.

Nyugisabb baba biztos jobban birja.

2018. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan vittük először a dédszülőkhöz, igaz az csak 5 órás út volt. Hajnalban indultunk, hogy aludjon, de akkor 1x aludta végig az utat odafelé, visszafelé már nem, és azóta ahányszor megyünk (évente 1-2x) mindig csendben, türelmesen elnézelődik.
2018. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet jó döntés, és végigalhatja, vagy nem, és akkor az idegeitek rongyokban lesznek reggelre :D


Ez annyira változó...

2018. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb pici imádja az autókázást. Az én 8 hònaposom bármeddig elvan benne.
2018. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!