Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahogy nagyobb lesz a kisfiam...

Ahogy nagyobb lesz a kisfiam könnyebb lesz a helyzet?

Figyelt kérdés

5 hónapos most és egész nap figyelmet igényel, alig 1-2 percre lehet magára hagyni.

Apával felváltva megyünk enni, WC-re plusz visszük ki a kutyát.

Úgy erzem, hogy semmi másra nincs idő, apával is alig tudunk par szót váltani egy nap.

Ahogy nagyobb lesz a kisfiunk és pl már járni fog, el lesz majd kicsit egyedül? Pl hogy akkor fozzek, takarítsak stb.

Illetve saját magatokra mikor volt idotok? Pl ismét újra együtt ülni az asztalnál és nem befalni csak gyorsan a kaját.


2018. okt. 28. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

Hát ha van akinél ennél csak nehezebb az fura számomra.. De ki milyen

Nálunk 8hos korára könnyebb lett, mert addigra ár jókat játszott magaban

Utana meg még konnyebb, mert elvolt sokat nélkülünk és néha mesét is nézett plusz volt 3 óra délutáni alvas

2018. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Nekem azt tanacsoltak,elso perctol,h ha nem indokolt ne vegyem fel! Ha sir en is egybol ugrok ra,de amugy ha meg evett ,tiszta a pelus ,mindig hagytam picit magara a jatszo szonyegen.Siman elmosogatok ,takaritok porszivozok,el van. Sokszor en lesek ra ,h miert nem sir meg 😹😹😹Aztan vagy szerencsem van ,vagy tenyleg bevalt ez ,h ha evett ,tiszta a pelus en nem fogtam kezben ,hanem tettem le es el volt.Egyik baratnom ha kellett ha nem egesz nap fogta a karjaban,sose tette le csak ha epp aludni kellett a gyereknek,naluk is az van most ,h egy fel pillanata nincs semmire.
2018. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Az altatassal is ez volt,h mindenki azt mondta csak ne szoktasd ahoz hozza h kezben ringasd,mert akkor aztan setalgathatsz vele.Az altatas is ugy volt ,h meg ette a kajcsit,es tettem le.Utana kapott egy kis hintat azt nagyon szereti ,bele teszem es par perc mar alszik.( 5 hos a fiam)
2018. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
#12 azzal azèrt legyél tisztában, hogy a hordozás jót tesz a baba idegrendszerének, a csípőjének, a tejtermelésnek, és a kötődésnek, bizalomnak.
2018. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
11# vagyok.. Attól h nekem most könnyebb, semmi okotok lepontozni, mivel ez nem like vagy unlike gomb
2018. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
12-es, szerencséd van. Az egyik gyerekem egy órát is elvolt, a másik 5 percet se. Első naptól különböznek egymástól. A problémásabbat még szoktatni is hiába próbáltam hogy jàtszon egyedül, hónapok múlva sem csökkent a sírás ha leraktam.
2018. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Legkönyebb a 4-6 hós korszak (terhesen is :)).Én ennyi idős korában játszottam vele szőnyegen ha wc re mentem betettem a kiságyba föztem a pihenőszékbe volt nem tudod forogni se mászni franciágyon feküdt nézte a tévét mikor alvás után felébret nem kaptam ki egyből a kiságyból 20-30 percet még el volt benne.Most hogy 8 hós hát igen csak figyelni kell ha beteszem a kiságyba ordít pihenőszékbe nem marad meg .Kúszik ,forog össze visza ha valami kell neki és nem tudja megszerezni sír jóval nehezebb most :)
2018. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%

15 hónapos a kisfiam, sose volt egy nyugodt típus, de mióta elkezdett járni sokkal konnyebb minden. Régen elképzelhetetlen volt, hogy leüljek enni amikor ő ébren volt. Most viszont még olyan is előfordul, hogy apával kettesben megebédelünk ő pedig tesz-vesz a nappaliban.

Nekem mindig azt mondták, hogy minnel nagyobb lesz annál nehezebb lesz minden. Hat nálunk ez nem jott be, de hat minden baba más :)

Kitartás! ❤️

2018. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!