Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiába ébresztgetik a babát...

Hiába ébresztgetik a babát nem ébred fel?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos, koraszülött 8hónapra. Gyógytornász próbálta felébreszteni mert így nem lehet tornáztatni. De sehogy sem sikerült, a kismamát hazaküldte. Ez mennyire normális? Születés után a hallása állítólag jó (de mellette leejtett dolgokra nem reagál):/
2018. okt. 29. 12:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 órát van csak ébren amíg eszik.
2018. okt. 29. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alvás után kell tornáztatni, amúgy szerintem normális.
2018. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Hát, szerintem max a halottat nem lehet felébreszteni, egy alvó csecsemőt azért csak sikerül. Mondjuk nem dolgokat kell leejteni mellette...
2018. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A le ejtés véletlen volt mikor ébren volt, meg sem rezzent.

A tornász maszirozgatta mozgatta, felvette de semmi (rokonom amúgy nem az én babám) csak az anyuka nem tudja forduljon e valakihez, gondozóban nem mondtak semmit rá

2018. okt. 29. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Kisfiam is koraszülött volt, besargult stb.

6hetes koráig 2 eset volt amit nagyon megjegyeztem

Siman készítettem mellette turmixot és ilyesmik.

A másik h a nappaliban lett furva, ablak csere volt. Csukott ajtónál is nagyon hangos volt. De sosem ébredt fel rá.

Most 8hos és kB a zacskó csorgesre is felebred.. Pedig nem ehhez szoktattuk. Tok normális

2018. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Első fiunknál volt ilyen ébreszthetetlen időszak. Ő amúgy nagyon sírós volt, de néha mégis úgy elaludt, hogy semmivel nem lehetett felébreszteni. Makkegészséges 5 éves.


Második gyerekünknél is van ilyen. Ha elfárad, akkor úgy bealszik, hogy a dévényes kezelésre sem ébred fel, de nála nagyon súlyos agykárosodás van rengeteg tünettel és 1 hónaposan is tudtuk már.


Szóval ez lehet teljesen természetes is es jelezhet bajt is. De ha jarnak gyógytornára, akkor gondolom látta fejlődesneurológus vagy gyerekneurológus is. Vele kell megbeszélni ezeket a kérdéseket.

2018. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. okt. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!