Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tehetném könnyebbé neki...

Hogy tehetném könnyebbé neki az elválást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok és az unokahúgomról lenne szó.

Az anyukája 10 alkalommal kezelésre megy a kórházba,ahova nem tudja magával vinni,így én vigyázok rá.

Ez sajnos pont a délelőtti alvásidőben van.

Sok időt töltünk együtt,jól ismer,de kettesbe nem voltunk még,hisz nem volt még ilyen alkalom,hogy sógornőm nem tudta magával vinni és szopizik is még,cicin alszik el.

Az első alkalommal a mamával volt,de végig ordította a másfél-két órát,aztán végül a sírásba elaludt.

Az azt követő napon velem volt.

Mikor az anyukája kiment az ajtón 10 percig ordított torka szakadtából és mászott az ajtóhoz,semmivel nem tudtam megnyugtatni,aztán eltereltem a figyelmét,megnyugodott picit,aztán cumi a szájába és az ölemben elaludt 2 perc alatt hüppögve,még a kiságyba is sikerült belecsempésznem.

De hozzá kell tennem,hogy álmos is volt,mert nagyon korán kelt aznap.

Holnap lesz a következő alkalom.

Tudtok esetleg valami tanácsot adni,hogy könnyíthetném meg ezt neki?

Mert ha később kel fel,valószínüleg nem fog így elaludni velem és szörnyű így látni,ahogy sír az anyukája után.:(

Egyébként most volt 1 éves a hónapban,jókedvű baba,közvetlen mindenkivel,nagyon sok időt töltünk együtt,ha náluk vagyok akkor csak én "létezek",de ez a helyzet most nagyon új neki,ha álmos akkor meg pláne nyűgösebb.



2018. nov. 15. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg kedvenc jatek, anyukanak egy hasznalt ruhadarabja, vagy vidd el setalni.
2018. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tuti elvinném sétálni. (Elinduhattok egyszerre az anyukával.) Kint, nézelődve egész jól el tudnak lenni. Itthon nekünk is szokott "dráma" lenni az altatás, babakocsiban van, hogy már csak azt veszem észre, hogy "hopp... Elaludt."

Rágcsa legyen nálatok, az is nagyon jó figyelem elterelő!

Sok sikert!

2018. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú de ismerös ez a helyzet. Igaz nekem másfél éves a fiam, de ugyanilyen. Egyedül csak apjával marad el, meg a nővérem el, akinek van egy 5 éves kislánya. Mindenki mással marad ordít.

A séta az nagyon jó ötlet, kinn majd megnyugszik. Akkor van csak gáz, ha esik az eső, akkor nem tudod kivinni. Bent is ülj le vele és játszhatok együtt, vagy nézegessetek könyvet az is beválik.

2018. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!