Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is nagyon komotosan...

Nektek is nagyon komotosan lassan nyul a kisbabátok a tárgyakhoz? 16 honapos.

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy mintha tul lassan nyulna a kezemben lévö tárgyak után,olyan komotosan mint a lassitott felvétel, nálatok is igy van? Most kezdett el felállni egyedül néhány hete.
2015. febr. 22. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiam olyan mint a szélvész inkább, mindent gyorsan, szeleburdin csinál, kikap az ember kezéből, lekap a polcról. De lehet, hogy a te gyereked azértlassabb, mert mmég nagyon koncentrál arra, hogy meg tudjon állni, így a többi tevékenységre már kevesebb figyelem jut. Nálunk ezzel már nincs gond, mert hét honaposan kapaszkodva felállt, 11 honaposan pedig már egyedül állt, így most már teljesen rutin neki, nem igényel külön odafigyelést az egyensúly megtartása.
2015. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha az ölembe ül akkor is lassan nyul,igazábol akkor tünt fel.nem az én babám, csak aggodom miatta,mert volt probléma a mozgásával, mielött lehuroggnátok hogy minek szolok bele,nem szoltam mert ez egy bonyolult dolog csak észre vettem,nekem már nagyobb gyermekem van de én ezt nem vettem észre az enyémnél.
2015. febr. 22. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom csak az apróbb tárgyakért nyúl óvatosan. Egyébként minden máshoz magabiztos tempóban közelít.
2015. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, soha nem nyúlt semmiért lassan
2015. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pont az ellenkezője, 11 hónapos de olyan nagyon gyorsan elkapja amit kinéz magának.
2015. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is igy emlékeztem hogy ennyi idösen az én babám sem volt lassu
2015. febr. 22. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!