Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen tudják már a babák a...

1 évesen tudják már a babák a formabedobós játékokat használni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém másfél évesen is csak szerencsével találja el.

Próbálja de nem látom rajta, hogy összekötné a formát a lukkal.

Más gyereke meg már 10 hónaposan is rájön mire való.

2018. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szülinapi meg karacsonyi ajándékokon agyalok, csak nem akarunk olyat venni, amit még nem élvez. :)

2018. nov. 17. 17:14
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha villogó zenélő játékokkal van körbevéve, akkor sanszos, hogy rövid életű játék lesz.

Mindenesetre jó ötlet, ha a szülő segít a játékban, foglalkozik a gyerekkel közben, akkor közös programnak is jó!

Én örömmel vettem, mi is ajándékba kaptuk, igaz első szülinapra.

2018. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1 évesen kezdte a lányom berakosgatni, de csak úgy, hogy én forgattam a formát. Most 1,5 éves és a 4 formásból kettőt egyedül betesz (henger, kocka), a másik kettőben segíteni kell egy picit.

A bonyolultabbat (kb. 20 formás), most kezdi pakolászni, forgatni, a kockát és a hengert ezen is felismeri, de a helyét még nem találja meg.

Én biztos megvenném. Érdeklődni fog iránta a gyerkőc biztosan.

2018. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Karácsony előtt van pár nappal a szülinapja, szóval végül is mindegy, melyikre kapja. :)

Csak 2 db FP zenélő kütyüje van, úgy kapta mamától, de szerencsére ő sem különösebben szereti, mi meg egyenesen rosszul vagyunk az affektálós, nyávogós hangjuktól. :D


Köszi mindenkinek, akkor ez eldőlt, megvesszük. 4 formásat néztem ki amúgy. :)

2018. nov. 17. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:
11hós a fiam. A formákat nem találja el, de nagy buli, hogy kiborítja az egyik tetejét levesszük vissza dobálja, meg az ujjára felhúzza és mutatja, hogy vegyem le. Nem tartom hülyeségnek, később majd rájön, hogy kell használni
2018. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szokták tudni, inkább kétéves kor körül kezdik megfelelően használni. De persze addig is lehet vele játszani :)
2018. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, a lányom szereti, 14 hónapos és a 4 forma közül csak a háromszög fog ki rajta. És szinte minden nap játszunk ezzel együtt is és ő egyedül is, persze valamikor csak eltolja a fedelét és ki-bepakolgatja. Nekünk fából van, de szerintem ebből teljesen jó a műanyag is.
2018. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13 hónaposom 1-1,5 hónapja kezdett igazán játszani vele. Van neki több féle is, de az igazi kedvenc a faépítős vödör aminek a teteje formabedobó. A hengert már felismeri és tudja, hová való. Kiválogatja a többi közül és dobálja befelé, ha megunja hozza és adogatja nekem, hogy rakjam bele. A forgatósoknál meg szoktam keresni neki a megfelelő lukat és akkor bedobja a formát.
2018. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik úgy, hogy mutattam hova dobja. 16 hónapos és most is mutatni kell hova dobja. :)

A nagyobb gyerek 1 évesen egyáltalán nem foglalkozott vele, talán 14 hónapos lehetett, mikor néha beletalált, ha mutattam hova dobja. Igazából sose érdekelte, közel 2 évesen előkerült, akkor már tudta használni de kb 3 forma után otthagyta, hogy nem érdekli.

2018. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!