Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Problema lehet a koldokcsonkkal?

Problema lehet a koldokcsonkkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma ahogy tettem tisztaba a fiamat, (1hetes) akkor mar a koldokcsonk nem volt rajta, de ott maradt egy kicsi neki. Mintha letort volna.

Valaki jart mar hasonlo helyzetben? En torontoban elek es itt nem nagyon foglalkoznak az orvosok semmivel! Valamikor tobb orat kell varni mire sorra kerulok (idoponttal is) de akkor is potyara mert az elso fiamnal is 40 fokos lazzal haza kuldott hogy nincs semmi.. szoval tudja ezt valaki? A valaszokat elore is koszonom!



2018. nov. 21. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyu-ga-lom.


A köldökcsonkkal semmit nem kell csinálni, ha az nem sebes, gyulladt, váladékos.


Kanadában éppen annyit foglalkoznak az orvosok a dolgokkal, amennyit kell.

2018. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az exem kanadai, úgyhogy nagyon jól tudom , hogy milyen jó ott az egészségügyi ellátás.

Magyarországon visznek túlzásba mindent nem abból kell kiindulni.

A köldökcsonkkal kapcsolatban , meg semmi baj , az így esik le majd szépen leszárad.

És igazuk van 40 °-os lázzal sem kell orvoshoz rohangászni hiszen maga a láz nem veszélyes.

2018. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mar leesett a koldokcsont csak ott maradt egy kicsi, mintha letort volna. Es nem csak laza volt hanem kohogott is eleg durvan. Ha nem vettem volna neki gyogyszereket nem is tudom mi lett volna. Es koszonom a valaszokat!:)
2018. nov. 21. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Piszkálni nem szabad, ami még rajta van, hamarosan az is leesik. Ha szépen gyógyul, nem lesz semmi baj.

Amúgy eddig minket is mindig haza küldött a doktornéni annyival, hogy sok pihenés, cicizés és, ha nagyon felmegy a láza, akkor babának való lázcsillapító.

2018. nov. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!