Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyi időközönként szoptat...

Ti mennyi időközönként szoptatjátok 2-3hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Mennyi időt bír ki két etetés között?az én babám 2 hónapos.igény szerint szoptatom de nem mindig bír ki 3 órát két etetés között
2018. nov. 24. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem óra alapján működnek a gyerekek. A 3 óra a rendszerváltás előtti szokások egyik agyréme volt.

Akkor adtam nekik, amikor éhesek voltak, nem néztem az órát. Neked is ezt javaslom.

2018. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem első!de nem lehet állandóan cicin.
2018. nov. 24. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell állandóan cicin lennie, csak éppen nem kell másfél órákat szoptatni, hogy egybe csússzanak az etetések. Egy 2-3 hónapos baba 15-20 perc alatt simán megeszi az adagját, utána csak cumizik.
2018. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az első hónapokban állandóan cicin volt, ha ez alatt azt érted, hogy volt, hogy óránként, volt, hogy 4 óránként kérte. Én az igényeit figyeltem, és tényleg nem az órát. 2 hónapos baba mellett nem voltak halaszthatatlan programjaim, így ez nem okozott gondot. Amikor pedig nagyobb lett, az állandó szopizás is csökkent.
2018. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez a 2-3 hónapos kor volt a legnehezebb ilyen szempontból. Mindig cicin volt, én meg csináltam volna a dolgom, semmi se volt jó. Aztán 3 hónaposan egyszer csak kialakított magának egy napirendet két hosszú alvással, amikor jutott időm magamra, és sokkal könnyebbek lettek a napjaink. Akkor 2-3 órát is elvolt két etetés közt, és egyre gyorsabban végzett.
2018. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy kéri


3 órát ő sem bír ki napközben


Éjjeleket viszont sokszor átalussza

Vagy 19:00-4:00-ig bírja cserébe


4,5 hós

2018. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hétfőn lesz 8 hetes a kisfiam. Naponta 4x eszik. Reggel 7-11-4-fél 9. Kb 10ig van fent és alszik reggelig.

Egy szopi elég sok idő 25-30 perc. Igény szerint szoptatott, ő alakította a napirendjét már több mint két hete.

2018. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Coffelia ***** válasza:
Akkor adtam, amikor a korai éhségjeleket mutatta, tátogás, rágás, ökölrágás. Meg ha sírt. Mindig bejött, bár ő irgalmatlan sokat volt az első hónapokban cicin. Aztán ritkult magától, viszont még most is vígan kéri, pedig karácsobykor 2,5 éves lesz.
2018. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!