Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csapkod hozzataplalas kozben?

Csapkod hozzataplalas kozben?

Figyelt kérdés
5honapos, de 90szazalekban nem lehet etetni, mert kicsapja a kezembol a kanalat, ramarkol es leveri rola veletlen a kajat, rugkapal, turkal a szajaban. Tapasztalatokat varnek, ki hogy oldotta esetleg meg. Felve viszem mar neki az uvegeset, mert tudom ugysem fog menni. 10bol 1x ul meg nyugodtan.
2018. nov. 27. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Minden pici ezt csinálja, "fogd le" a kezét, amikor nyújtod felé az ételt! Vagy adj neki valamit a kezébe, amivel babrálhat!
2018. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat te nagyon ertelmes egy "egyen" lehetsz draga elso hozzaszolo.
2018. nov. 27. 11:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Probaltam lefogni a kezet, es sokszor kikopkodi vagy kiberregi a szajabol. En csak azert nem ertem, mert amikor mas babat lattam eddig enni, tok nyugodtak eves kozben. Meg sokszor sir is hogy inkabb a tap kene neki.
2018. nov. 27. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj még egy hónapot. Nem vagytok elkésve.
2018. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gyumolcsosoket alltalaban szepen megeszi. Azaz pl tegnapelott meg sem mozdult, nyelte mint kacsa a nokedlit, de ugy vettem eszre a zoldseges husos variacio mar annyira nem csuszik neki. Csak szeretnem ha mindent megenne amit o ehet mar, nem szeretnem ha hianyat szenvedne valaminek is, mert pl a vanilias tejpepet sem hajlando elfogadni, gondoltam ra lehet tennek neki abba egy kanal gyumolcsoset, hatha jobban menne neki az is, bar nem tudom azt lehet e.
2018. nov. 27. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg blw? Vagy blw alapján kialakítani a saját magatoknak megfelelő taplalasi mód? Nálunk az vált be, sokáig nem evett mennyiséget, de mindent szívesen megkostolt. 14 hónapos lassan, mostanra már kanalazni akar, ami nem mindig sikerül, de mindig együtt eszünk, ő jó ízzel és rengeteget eszik, mindenből azt amit mi is eszünk
2018. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Blw rol meg nem hallottam. Igen hat a gyumolcsosbol egy egesz uveggel is bevag, gondoltam ra hatha a zoldseget hust kikene hagynom egy darabig, mert az elejen mikor krumplit akartam neki adni, elutasitotta, azota nem probaltam, egyszer kapott paradicsomos krumplit, azt megette ugy, de azota csak gyumolcsozik, mert 1x megevett egy uveg zsenge zoldborso fozit. Tokot 10bol 2x joizuen megette, aztan mar csak immel ammal. Alma tok sem kell neki. 🤔
2018. nov. 27. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyereket lattal, de a legtobb ilyen csapkodos. Ez van. Talan nem eleg ehes, hagyd h jobban megehezzem.
2018. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!