Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, aki szoptat és...

Van olyan, aki szoptat és cumisüvegböl is etet egyszerre és ez nem okoz gondot 2-3 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Kislányom még csak két hetes, eddig csak szoptattm, de szoptatás után is muszáj fejnem, mert nagyon sok a tejem. 3 hónapos lesz mikor vissza kell mennem dolgozni, csak részmunkaidöben és javarészt otthonról történik majd ez is, de lesz kb. Két nap a héten, amikor el kell majd mennem otthonról. Ekkor úgy terveztük, a férjem etetné öt. Van akinél ez müködik a gyakorlatban?

2018. dec. 6. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti 1x eteti anyu cumisüvegből 3 hetes kora óta amíg én 5-6 óráig nem vagyok elérhető + játszócumija is van. Semmi gondot nem okozott, sőt, nálunk inkább a cumisüveg az amit nem szeret...
2018. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Heti 1 vagy 2 alkalommal kapott cumisüvegből lefejt anyatejet kb. 2.5 hós korától. Aztán 4-5 hónaposan volt olyan hét is, amikor 4 napon is távol voltam tőle napi 4-5 órát. Karácsonykor lesz féléves, még mindig csak anyatejes, lelkesen szopik, sőt, előnyben részesíti a cicit a cumisüveggel szemben. Tápszert soha nen kapott. Nekünk ez egész jól működik.
2018. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajdejó, nagyon köszönöm!!! Nagyonjó ilyet is olvasni.
2018. dec. 6. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk az elején volt cukor gondja a babának így előbb ismerte a cumisüveget mint a cicit. Lefejt tejet plusz kiegészítő szénhidrátot kapott cumisüvegből. Helyrejött majd kb 5 hetes korára teljesen átállt cicire. De voltam többször fogásznál és akkor lefejtet kapott üvegből és nem zavarta meg.

Most 9,5 hetes.

2018. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm mindkét gyermeke tudott ilyet, sőt, tápszert is örömmel fogyasztottak.


Az én két lányom az első cumisüveges etetés után (muszáj volt pótolni, mert 5 nap után sem volt tej) végképp leszoktak a cicizésről. Többé egyik sem volt hajlandó dolgozni a kajáért. Fejtem nekik és tápszert is kaptak, mert a tej soha nem volt elég.

2018. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi mindennap csináljuk. Kapnak pótlást cumisüvegből. Közben sokszor szopnak.
2018. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nem volt elég tejem így mellé kapott cumisüvegből tápszert. Nem jelentett gondot se neki se nekem.
2018. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!