Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Költözzek anyukámhoz a babával...

Költözzek anyukámhoz a babával vagy mit csináljak? Miért ilyen vele? 24n

Figyelt kérdés

Amióta megszületett a lányunk a férjem azóta nem szereti. Amikos sír azt mondja mindig hogy nyávog menjek és csináljak vele valamit hogy kussoljon.

Engem szeret mindig mondja. De én megmondtam neki hogy ha a gyerek nem kell neki én se kelljek. 3 hónapos


2018. dec. 7. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ekkora gyokeret ott kell hagyni!
2018. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem az ilyen "apákat". A kötődés az együtt töltött idő alatt alakul ki. Ha nem is foglalkozik vele, akkor nem fog kialakulni. A legritkább esetben működik úgy, hogy meglátod, és ugyanazt a rajongást érzed, mint 3 hónappal később. Még a legtöbb anya esetében sem.


Az mindenkinek zavaró, ha sír, pont azért, hogy minél előbb odamenjen a szülő és kielégítse az igényeit, hogy elhallgasson. Most képzeld el, hogy kellemes lenne a sírása, szegény bőg, mert éhes, ti meg mosolyogva hallgatjátok, hogy milyen édes. 🤡


De ezt el kell tudni viselni, és idegbaj helyett türelemmel, nyugtatóan kell fordulni a babához.


Akkor se foglalkozik vele, ha nem sír? Egy hasfájós baba se nyomja 0-24-ben. Add egy kicsit oda neki, mikor bűbájosra zabálta magát. Először 5-10 percre (egy tusolás vagy hajmosás ideje) és ezt lehet nyújtani.

Legyenek közös kis szertartások, mint a fürdetés, vagy apáé a reggeli első pelenkázás, és hasonlók.

Menjetek hármasban sétálni. Tolja ő is a babakocsit. Élvezni fogja, ahogy az emberek reagálnak egy babás apukára.

2018. dec. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ezt nem hiszem el,tápszert már sikerült venni neki? Komolyan mondom te klinikai eset vagy,téged ki kéne tömni és mutogatni.
2018. dec. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

A kamu kisasszony.


Mondjuk ilyen akár lehet is. Sok férfi nem tudja megemészteni, hogy lánya lesz.

2018. dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Menj albérletbe, gondolom egyedül is el tudod tartani, nem semmire szültél, ne telepedj a szüleid nyakára.
2018. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát basszus. Már ez első ilyen mondat után elküldtem volna melegebb éghajlatra. Az én férjem ilyenkor azt kérdezi, szintén lányunk van, hogy mit segítsen, mit csináljon, sőt általában ő ajánlkozik, hogy megy a kicsihez.


Ez nagyon durva. Mi lesz kséőbb, ha jár, jön-megy. Odamegy az apjához, hogy játszon vele, ő meg elzavarja? Szép kilátások.

2018. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!