Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mentetek el a baba...

Mikor mentetek el a baba születése után egyetlen éjszakára kettesben a párotokkal?

Figyelt kérdés

Van egy 11 hónapos gyermekünk és egyszer sem mentünk még el úgy, hogy ketten lettünk volna. Ma jöttünk haza egy egynapos ottalvós kirándulásról, de úgy éreztem nem tudtam kikapcsolni. Kimerültnek, fáradtnak érzem magam. Két hónapja mindennaposak a veszekedések is. Tegnap este sírt a baba, mert éhes volt, a párom feküdt az ágyon én meg sietve zuhanyoztam, nem adott neki enni. Nekem az nagyon rosszul esik, mert nem éreztem azt, hogy pihennék.

Akkor engem szidott, hogy szerinte hazajövet úton éhezett miatt a gyerek, mert nem gondoskodtam arról, hpgy legyen meleg étel. Itthon adtam neki enni, de nem kellett neki.

Úgy érzem teljesen tönkrementem. Imádom a gyerekem, de semmi magánéletünk nincsen. A páromnak egy nénikéje van, ő tudna rá vigyázni, de hiába könyörgöm neki nem akarja , hogy vigyázzon a kicsire. Én ezt egyszerűen nem értem. Totál kiégve érzem magam. A hazafele úton úgy összevesztünk, hogy beült a kocsiba és szó nélkül elment valahova. Én hiába mondom neki , hogy nekem ez nagyon hiányzik, hogy ketten elmenjünk valahova. Úgy érzem nem érti meg. Nagyszülők sajnos nincsenek.

Nem tudom mit csináljak . Ha kiborulok, azt mondja vegyek erőt magamon, mintha ez olyan könnyű lenne. Pedig szerintem egy 11 hós gyereket egy éjjelre már ott lehetne hagyni, délelőtt mennénk érte.


2018. dec. 9. 18:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

14 hónapos, még éjjelre nem hagytam senkire. Anyukám szokott néha vigyázni rá, mostanában apósom is pedzegeti, hogy egy mozi erejéig bevállalják, de még korainak érzem.

Te ismered a gyereked, neked kell tudnod mikor jön el az idő.

2018. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3 eves mult, de nem hagytuk meg mashol ejszakara sose.

Hiaba emeszted magad, ha nincs aki vigyazzon ra, akkor patt helYzet!

Parod is vagyna erre a kettesben toltott dologra?

2018. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fél éves korátol rendszeresen aludt a mamánál a lányom, legalább havi 1x.

Két évesen már 4-5 éjszakát is simán eltöltött vele, mikor elvitte nyaralni vag mikor a kisteso született és korházban voltam. Nyilván akkor hagyod ott, havan kire hagyni és az olyan akiben teljesen megbizol.

2018. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!