Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik az, h a kéthetes...

Létezik az, h a kéthetes babám nappal alig alszik 3-4 órát?

Figyelt kérdés
Éjszaka kb. 2X kel fel szopizni. Már attól félek, hogy alvászavaros.
2010. jún. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam mind2 gyerek ezt csinálta.

Jó tudni, hogy másnál is előfordul...

Ne aggódj nincs baja.

2010. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen pici babanal teljesen normalis, hogy meg ossze-vissza alszik, hol keveset hol sokat. Ok meg nem tudnak kulombseget tenni az ejszaka es a nappal kozott. Az en fiamnal is volt ilyen, hogy egy-ket napig alig aludt valamit es volt olyan nap, hogy 6!! ora alvas utan en keltettem fel enni mert nagyon meleg volt es feltem, hogy kiszarad. Ez meg nagyon sokat fog valtozni. Kb 6 hetes kora korul fog kulombseget tenni az ejszaka es a nappal kozott.
2010. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj, az én fiam is így aludt az első hetekben. Napközben ugyan úgy, mint neked max. 3-4 órát. Éjszakánként 1szer kelt enni. Aztán ahogy betöltötte a 6 hetet (szinte napra pontosan), végigalussza az éjszakákat. Az elején azt hittem ez csak átmeneti nála, de szerencsére a mai napig is végig alszik éjjel.

Ja, és mostanra már a nappalok is rendeződtek, kialakult a kis napirendje. Szoptatások után 1-1,5 órát játszunk, majd alszik a következő etetésig.

Úgyhogy ne aggódj, a te babád is majd változik biztosan alvás terén is.

Üdv: 2,5 hónapos kisfiú anyukája.

2010. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb. 4-5 hetes koráig szinte semmit nem aludt nappal. Volt, hogy felébredt hajnal 4-kor és délután 4-ig egy percet sem aludt. Nagyon fárasztó volt az az időszak, de túléltük. Szerencsére éjszaka csak szopizni kelt fel és aludt is vissza.
2010. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!