Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válás esetén hogy alakultak a...

Válás esetén hogy alakultak a láthatások? Mindig ott voltatok a babával?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kislányunk, januárban beadom a válópert. Attól, mert köztünk ez már nem működik a férjemmel, a lányomat az apjától nem akarom elvenni, tiltani. Viszont ugye még picike, és gondolom a láthatások sem úgy zajlanak egy baba esetében, mint mondjuk egy óvodás, iskolás gyereknél.


Meddig van az, hogy anyuka is ott van a láthatásokon?



2018. dec. 16. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Hát, én nem értek hozzá; de szerintem ha amúgy jófej az apja, csak már nem jöttök ki egymással, nem működik az egymás mellett élés; akkor énszerintem láthatja amikor akarja; meg ha amúgy jó szülő. És te is pl elégedett vagy vele mint szülővel, tehát pl apának nagyon jó, akkor szerintem ez a ti megegyezésetek kérdése lesz; hogy hogyan találkoztok. Szal ha amúgy jó fejek vagytok mind a ketten, csak az együttélés nem működik, már nem működnek úgy a dolgok. Tehát szal ja, én arra gondolok, hogy akkor megélhetés kérdése. Szal ha jófejek vagytok mind a ketten szeretve gondját viselitek a kis csöppségnek, akkor szerintem nem állítanak be ilyen 'max. láthatási korlátot.' De mondom, én nem értek hozzá.
2018. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem és a volt férje megegyeztek a heti lathatasba.Egesz pici babakent elhozhatja egy napra.Megegyezes kérdése minden.
2018. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 3 éves kor alatt nem szokták elvinni, de ahány bíró, annyi féle. Van aki a pár hónaposra is kimondja, hogy 1-2 órára elvihetik adott napokon. Mondjuk személy szerint én ennek sok értelmét nem látom. Apa elcibálja a babát vasárnap délután 2 órára magához? Pláne ha még az is bejátszik, hogy szopna a baba.


Te tudod milyen a férjed. Ha rendes, akkor a helyedben nem hagynám a döntést a bíróságra, egyezzetek meg ti magatok. Ráadásul ha a pasi a gyerekkel jó fej, akkor feltétlenül ott sem kell lenned, meglátogat benneteket, elugrasz közben boltba, vagy elviszi sétálni. Nem kell feltétlenül őrizni őket.

2018. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

", hogy akkor megélhetés kérdése"

itt én is megbeszélést,megegyezést akartam írni:D

2018. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Alapesetben soha nincs ott ah anya a láthatáson. Ha felügyelt láthatást itelnek meg, akkor csaladvedelmiszolgalat biztositja a helyet es a felugyeletet.

Épeszű felnott emberek amugy meg képesek megbeszélni a dolgokat. Apuka pl bármikor foghatja és viheti a gyereket, aynuka meg marad otthon a fenéken

2018. dec. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!