Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy kibírjon...

Mit csináljak hogy kibírjon két etetés között 3 órát?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám két szoptatás között nem bír ki 3 órát.ma volt a védőnő,jeleztem neki a dolgot de szerinte ezzel nincs semmi probléma.most ebben a hónapban több mint fél kg hízott.úgy gondolom már ki kellene bírnia a 3 órát két szopi között.
2018. dec. 19. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az én egyik gyerekem is kb. kétóránként evett hozzátáplálásig. És éjszakai is sokszor kelt. Normál alkat volt/van.
2018. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én babám éjjel nem kel fel.este 8-tól reggel 6ig alszik
2018. dec. 19. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nem kéne ezen aggódnod, nagyon rendes gyereknek tűnik :)
2018. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, a babák nem gépek, adj neki, amikor éhes.
2018. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neki 3 órát kibírnia két szoptatás közt, főleg, hogy éjjel nem is eszik, nappal nyilván sokszor kér enni.

A fél kg súlygyarapodás pont jó.

2018. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is 2 óránkènt evett,plusz éjjel is kelt legalább 2x-3x... Sőt,még most is ébred legalább 3x inni. Mátciusban lesz 3 éves.

Adj neki,amikor kéri! Képzeld magad az ő helyébe! Éhes,szomjas,de nem kap,mert nincs itt az ideje...nem a kommunizmusban vagyunk,a cica rúgja meg..

2018. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ki kellene bírnia 3 órát a babának? A 3 óránkénti szoptatás első világháborús találmány. A férfiak a fronton, a nők a gyárakban. Miután letelt a 6 hét gyermekágy, az anyák mentek vissza a szalag mellé, a gyereket meg leadták a vállalati bölcsibe. 3 óránként kaptak negyed óra szünetet, hogy szoptassanak. Így tudott megfelelő tempóban haladni a termelés. Nagyon sokáig makacsul megmaradt a fejekben, meg sajnos a gyakorlatban is ez a 3 óra, aminek egyébként nincs tudományos alapja. Szerencsére nincs háború, nem kell lőszert gyártanod, nem csak három óránként kapod kézbe a babádat, nyugodtan szoptathatod akkor, amikor éhes. És nyugodtan maradhat a melleden addig, amíg szeretne.
2018. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert kellene kibirnia 3 orat? Te is mindig pont kiszamolt idokozonkent eszel es iszol, vagy olyankor, amikor ehes /szomjas vagy? A szoptatas nemcsak eves, szomjoltas, nyugtatas, testkontaktus, biztonsagerzet is a babadnak. Raadasul novekedesi ugras is gyakran van meg ilyenkor. En probaltam legalabb 2-2,5 orat kihuzni ket szopi kozott, aztan kiderult, hogy refluxos, igy mar a korai ehsegjelekre kinaltam neki a mellet, nem vartam meg a sirast (ami mar reg keso). Ez rengeteget segitett, igaz, igy maximum 1 ora telt el ket szopi kozott, az viszont sokkal rovidebb volt, es megszuntek a fajdalmas felsirasok. Ha nincs szuksege a szopira ugysem fogadja el.
2018. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De most komolyam azert mert te 3 orankent akarod etetni a baba meg tobbszor igenyelne akkor meg kell vonni tole ??????🙄En igeny szerint szoptatok es sose fordult meg a fejemben h orakat birjon ki etetesek kozott volt h fel orankent adtam neki cicit mert igenyelte.Es en nekem az a legfontosabb h kielegitsem az igenyeit BARMIKOR.
2018. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!