Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig keltettétek 3...

Ti meddig keltettétek 3 óránként babátokat enni?

Figyelt kérdés
7 hetes a kislányom. Doki azt mondta 3ésfél 4 óránként etessük,védőnő nem ért ezzel egyet, szerintem maradjon a 3 óra, kivéve éjjel akkor ameddig akar addig aludjon. Napközben kétszer is van olyan h mi keltjük,pedig ő aludna.

2018. dec. 24. 16:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

"Nem mondták h ne keltsük"

Hát ki az anyja, ki dönti el? Te vagy védönö/gyerekorvos? Késöbb mi lesz? "Hát nem mondták h ki kell törölni a fenekét ugyhogy nem töröltem"??

Nöjj fel a feladathoz, te vagy az anyja, te döntesz. A doki javasolhat dolgokat de az nem szentirás. A te bsbád,te vagy vele,te tudod mi a jo neki.

Sárga babát keltettem enni mert sluszékony és kis sulyu volt. Egészséges babát nem, örültem h végre alszik és szusszanhatok..

2018. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

11hetes a kislányom. Én nappal szoktam kelteni, ha 4 óránál több telik el két etetés között, illetve legkésőbb este 7kor felkeltem, ha esetleg elalszik délután. Nekem ez így bevált, éjszaka nem szokott kelni. Ha nem keltem fel 4 óra után,akkor elcsúszunk az etetéssel és nem jön

ki az 5 etetés. (Vegyesen táplált), ha pedig hagyom este aludni, akkor fürdés után nehezen alszik el. Este 10-től kb. reggel 7-ig alszik.

2018. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

"Nem mondták h ne keltsük"


Ugyan egy kicsit legyél már önállóbb, nem kell keltegetni. Neked mindig mindent mondani kell , hogy mit csinálj és mit ne? Így nehéz lesz gyereket nevelni.

2018. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A nagyot az első hetekben, mert kicsit sárga volt, mikor hazajöttünk a kórházból. Utána már nem ébresztettem, viszont nála tartottam a három órát. Őt 3 hónapig tudtam szoptatni, nagy nehezen.

A kicsit soha nem ébresztettem, és ha kérdezték, hány óránként szopik, sosem tudtam rá mit mondani, mert soha nem figyeltem az órát. Őt 15 hónapig szoptattam mindenféle nehézség nélkül. Újszülöttként, néhány hetesen is volt olyan, hogy aludt öt órát egyhuzamban, meg olyan is, hogy utána a fél napot cicin töltötte, gondolom akkor pótolt.

Egy egészséges, alvó babát felkelteni szerintem hatalmas butaság, akkor aludjon és akkor szopizzon, amikor neki jól esik. Az ébresztgetéssel vele is, magaddal is kiszúrsz.

2018. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak a védönő annyira mondta a 3 órát. Magától kel nagyrészt, ketszer keltettük nap közben,de mar nem fogjuk.
2018. dec. 27. 04:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!