Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír folyton 3 és fél...

Miért sír folyton 3 és fél hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak arra tudok gondolni hogy karácsonykor anyosom kacsa levest főzött ami ugye nagyon zsíros én pedig beteg voltam és pihetem bent. Közben férjem vigyazott a kislanyra és mikor kijöttem anyosom azzal fogadott hogy nézd mekkora répát megevett a kislany, persze abból a kib*szott zsírosból. Nagyon kiakadtam. Így is folyton a hozzátáplálással nyaggat mindenki amit még nem igazán szeretnék egyenlőre. Amikor nagyon mondta mindenki adtam neki egy pici főtt almát és répát de láttam hogy nem jó így abba hagytam!!! Na de a lényeg hogy azóta borzasztóan sír és egész nap szinte, max 10percet marad, ha kézbe veszem akkor is. Egyszerűen már úgy érzem megbolondulok. Eddig elég nyugodt volt, legalábbis mikor látott mit csinalok. De azóta akar mit csinalok csak sír. Kezdi az ínyét piszkálni a fogacskája de most ha bekenem, maszirozom utána is csak sír.Adom neki az espumisant eddig segített most nem de már tényleg nem tudom hogy attól lehet? Mit tudok csinálni?
2018. dec. 27. 18:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*ne olyannak higgyen...
2018. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy belerondítok anyós fikázásába, valóban nem normális de te meg egy korábbi kerdesedben azt írtad, hogy mivel a kislányod hasa fáj a tápszerektől, vizezett tehéntejjel eteted! Szóval szerintem fogjatok kezet, közösen elért szép munka volt igy elcseszni a szerencsétlen gyerek hasát!
2018. dec. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2018. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
tehéntejtől inkább fáj a gyerek hasa és sír, mint a répától....
2018. dec. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ha mar internetezel, akkor ezeknek mert nem olvasol utana. Az eszem megáll...de en vagyok a hulye, hogy elolvasom az ilyen kérdéseket.
2018. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen kipróbáltam mivel mindenki körülöttem azt javasolta. Nekem meg honnan kéne tudnom első gyereknél. De mikor mondták itt hogy nem jó akkor abba hagytam és folytattam másik tápszerrel, azóta nem volt semmi gond.
2018. dec. 28. 09:20
 17/20 anonim ***** válasza:
Ját most van gond, vidd orvoshoz a gyereket és a változatosság kedvéért, ezúttal halgass is rá!
2018. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Össze vissza etetitek a gyereket.

A tápszerváltás, tehéntej, répa...valószínűleg ez így összességében okoz gondot.

2018. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tehéntej???? Olyan allergiát akaszthatsz a nyakába, hogy egész életébe ki fog tartani!! Ha neked mondanak valamit, gondolkodás nélkül adsz a gyerekednek? Az eszem megáll. És te fikázod az anyóst?? Te sem vagy különb, sőt!! A tehéntejnél már csak a méz lehetett volna rosszabb.. a répától semmi baja nem lesz, ellenben tőled. Szomorú, hogy milyen felelőtlen anyák vannak!
2018. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igy, hogy vegig olvastam az elozo kerdesed...en is lepontoztam volna magam!


Kedves kerdezo, ahogy anyosod, te is egy igazi barom vagy!!


Remélem, hogy aki turelmesen tudott neked ezek utan valaszolni, megfogadod a tanacsaikat!!


Szegeny gyerek!

2018. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!