Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy csomó a mellemben a...

Van egy csomó a mellemben a szoptatás eleje óta, amit nem sikerült kimaszíroznom. Lehetséges ugye, hogy csak a szoptatás miatt van?

Figyelt kérdés
9 hónapja szoptatok, de már nagyon idegesít ez a csomó. Holnap megyek a nőgyógyászomhoz megmutatni. Félek nagyon!
2010. jún. 28. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Reméljük amiatt van! Holnap kiderül de ne aggódj ha esetleg baj van akkor is nagyon jól gyógyítható manapság.
2010. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nőnek van jóindulatú daganat a mellében (izomrostokból áll), úgyhogy ne gondolj rosszra! Ezzel pl semmi teendő nincs, csak ellenőriztetni kell ultrahanggal. Nyugi!
2010. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ma kiderül!
2010. jún. 29. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok!

Mi újság, mit mondott a doki?

2010. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Aranyos vagy, hogy érdeklődsz. Ciszta az a csomó és holnap fogják leszívni. Most még jobban be vagyok sz...va!
2010. júl. 5. 09:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Attól ne félj! A ciszta az nem gond. Persze könnyen beszélek de az tényleg ártalmatlan viszont tök jó, hogy észrevetted! Ne aggódj, minden rendben lesz!

2010. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Túl vagyok rajta, egyáltalán nem fájt, olyan volt mint egy tűszúrás. Képzeld 9 ml tejszerű folyadékot szívtak le, jövő kedden kell telefonálnom, megnézik, hogy mi is volt az a folyadék. Valószínű, hogy tej. Köszi, hogy érdeklődsz, aranyos vagy. Szép napot kívánok!!!
2010. júl. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!