Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers pelenkából másnál is...

Pampers pelenkából másnál is kifolyt a pisi?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok béna? Pár napja kezdtem meg a pampers pelenkát, előtte liberot használtunk, azóta szinte minden nap átáznak a ruhák, félek egyszer megfázik a babám.

Kb egy-két ujjnyi helyet hagyok a pocaknál.

3 hetes kisfiú


2019. jan. 7. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Biztos fura, de nalunk semmilyen pelenkabol nem folyt ki soha semmi eddig, pedig sokfelet probaltunk mar.
2019. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megoldodott a problémátok, ha igen hogyan? Hasonló helyzetben vagyok én is. Most 6 hetes. Pamperst használunk a prémium care new born 2est, majd most véletlenül a prémium sima kettesét küldték 4-8kg -ost picit nagyobb. De ebből is kipisil.A jobb combjanal johet ki,most 5300g, de az egyes már szoritotta. Ennél is latom a bőren a pelus csíkjat, de nem gáz. Próbáltuk a kék csomagos pampers kettes az meg a derekanal meg a fenekén alig éri körbe, abból meg azért jön ki, de súlyban meg lazán benne van.
2019. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!