Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan es mennyi ido alatt...

Hogyan es mennyi ido alatt sikerult babatokat cicirol cumisuvegre szoktatni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne ciciről cumisüvegre szoktatni? Soha többet nem fog szopni...és annál jobb nincs.

Amúgy ez a könnyebb.. add neki az üveget, hamar elfogja hagyni a cicit...de ne tedd!!

2010. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltétlenül szükséges a cumisüveg?Annyira kicsi még?Én inkább kihagynám a cumisüveget,mert aztán majd azzal kínlódhatsz,h letegye végre mire oviba megy.Vannak egyéb poharak,csőrös,stb,amikből tudnak inni a kicsik is.
2010. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pohárból adom neki a vizet és gyümölcslevet, és olyan csőrös cumisüvegből, amiből csak beönti a szájába az italt.
2010. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 honapos,egyre kevesebb a tejem,meg 2 orankent akar szopizni,ilyen melegben meg surubben,nem szeretek nyilvanos helyen szoptatni es igy nem nagyon tudunk menni sehova!
2010. jún. 29. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szoptatást ne hagyd azért abba, ha még van tejed. Ha gyakrabban kéri, lehet hogy csak szomjas ebben a nagy melegben. Próbálj meg neki Jana babavizet adni, azt nem kell forralni sem, cuminak meg ezt ajánlom: [link]

Aventes üvegre jó.

Az én fiam is szopizott, és a vizet ilyen cumival kapta üvegből, ugyanúgy tudtam tovább szoptatni, semmi baja nem volt.

Most meg már 22 hónapos lesz, és reggel meg este cumisüvegből kapja a tejet, napközben meg csepegésmentes pohárból iszik, de mostanában próbálgatja a pohárból ivást is.

2010. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom
2010. jún. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!