Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám állandóan sír....

6 hetes babám állandóan sír. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett ilyen. Nincs el magában, nem nézelődik. Ha ébren van, akkor nyűglödik, sír. Max kézben van csendben, de ott is csak ritkán. Altatni se tudom, max megváron még magától elalszik. Kiságyba nem tudom betenni, mert azonnal üvölt. Már mindent kipróbáltunk, de semmi eredménye.

Össze vagyunk törve és kétségbe vagyunk esve. Valamit nagyon rosszul csinálunk, csak nem tudok rájönni, hogy mit. :(

Más babák simán elvannak magukban ilyen idős korban, mi alig merünk kimozdulni valahova, mert attól tartok, hogy végigüvölti a bevásárlást/orvoslátogatás/ügyintézést.

Ti mit csináltok, hogy nyugodt a babátok? Vagy másnak is ilyen nehéz?


2019. jan. 11. 13:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2019. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is állandóan sírt, 10 hónapos koráig. Esti alvását eltoltuk, ahogy neki jó volt, ő 11kor aludt el. Pár hétig csak rajtam aludt, de simán visszaszokott az ágyába. Napirendet a suttogó titkai című könyv alapján állítottam be, ami tetszett és ránk illett, azt alkalmaztam. Hasfájós bukós feszes izomzatú baba volt. Aztán 10 hónaposan elkezdett mászni és mosolyogni, nevetni.
2019. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!