Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanítsam mászni a babámat?

Hogy tanítsam mászni a babámat?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom még nem mászik, igaz a hajlandóság meg van benne. Próbálkozik, de nem megy még neki. Hogyan tudnám revezetni a taktikájára?
2010. jún. 29. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, kúszni kúszik? vagy esetleg kutyázik? mert ha igen, akkor ne csinálj semmit, majd rájön magától. az enyém is ezt tette. ha csak fekszik,akkor viszont megmutatnám neurológusnak.
2010. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy megvan benne a hajlandóság? mit csinál? Kúszik? Kutyázik, négykézlábazik?
2010. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hajlandóság alatt azt értettem, hogy kutyázik, és közben jobbra-balra ringatja a fenekét, meg előre-hátra is himbálódzik csak nem mászik! Szépen kiemeli magát és közben a lábacskáit is felhúzza!

Köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 29. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 10,5 hónaposan kezdett el "kutyázni", aztán 11 hónaposan mászni - hátrafele, 1 hónapja pedig már előre is. Én nem izgultam túlságosan, gondoltam, hogy előbb-utóbb mászni fog.

Azt olvastam valahol, h gördeszkára téve segíthetünk neki!

Ha Debrecenben laksz, szívesen adok egyet, bár mi nem teszteltük a módszert :)

2010. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most látom a kommentedet - enyém előtt 1 perccel. Szerintem ha már kutyázik, hamarosan elkezd mászni is, ne izgulj ! :)
2010. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyos vagy, de nem debrecenben lakunk.

A válaszokat olvasva megnyugodtam, és remélem minél hamarab mászik a babám.

Köszönöm mégegyszer is mindenkinek!

2010. jún. 29. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!