Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg a 11...

Hogyan tanítsam meg a 11 hónapos babámat egyedül elaludni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 9 hós, úgyhogy engem is nagyon érdekelne, kíváncsi vagyok, milyen tanácsokat kapsz.

Azért megírnád, hogy jelenleg mi a helyzet? Hogy altatod?

2010. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
eddig elaludt cicizés közben.most már vacsorázik,nem alszik el.vagy félálomban van,akkor elég megsimogatnom és alszik.de most egypár napja nem alszik el.ma megpróbáltam úgy,hogy letettem megsimogattam és kijöttem.de egy fél órán át úgy üvöltött,hogy majd meg szakadt a szívem.úgyhogy a végén a kezemet fogva aludt el.
2010. nov. 7. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
cumi, kisparna, kiskendo, erje valami a kis fejet/arcat
2010. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A lányom a mai napig csak velem alszik el.Fogom a kezét.Erröl még sehogyan nem skerült leszoktatni....Már mindent próbáltam.Nagyon rotkán,alszik el egyedül.Eddíg 4x ha volt.De ez van.....2,5 éves.
2010. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt a fiam még szopi közben alszik el...Szerintem vele is lesz gondom..... ö most 7,5 hónapos.
2010. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Suttogót, nekünk az bejött.
2010. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

En nem ertem miert kell eroltetni az egyedul alvast?Annyi ilyen kerdes van.Pedig itt a neten utanna lehetne olvasni hogy szegeny gyerek miert nem tud egyedul elaludni.Raadasul fel oraig sirni hagyni nem semmi?!

Ne haragudjatok en ezen mindig ki tudok akadni.Egyet nagyon meg kene jegyezni,mindennek megvan a mega ideje,nem kene eroltetni azt ami meg nem megy.Tessek egy kicsit alaposabban utannajarni a dolgoknak!!


4 gyerkoc anyukaja

2010. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A teljesen önálló elalvásra és az éjszaka átalvására egy kisgyerek körülbelül 4-5 éves korára érik meg egészen. Irreális, amit elvársz egy pár hónapos csecsemőtől.


[link]

2010. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy nem kell erőltetni, mert eljön az ideje. A lányom most 20 hónapos, és sokáig az ölemben aludt el, a fürdés utáni tejitallal. Aztán kb. 14-15 hónapos kora óta nem alszik el az innivaló közben, ezért innivaló után betettem a kiságyba, még beszélgetett egy kicsit az alvós plüssökkel, és úgy aludt el, aztán már a tej közben bekérte magát az ágyába, és ott aludt el. Az ő akarata volt ez tulajdonképpen, én úgy gondolom, hogy "megérett" rá, és azóta nincs ezzel gond. Ma már a tejecske után még fogat mosunk, megy az ágyba, kéri és adja a jóéjtpuszit, kéri, hogy takarjam be, tegyem mellé a maciját, kapcsoljam le a villanyt, és aztán magától elalszik. Van, hogy nem egyből, de egyedül. Szerintem eljön az ideje, de mindenkinek más az igénye, felnőttként is, gyereknél meg pláne.
2010. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!igazándiból azért gondoltam,hogy egyedül kellene elaludnia,mert olyan furán néznek rám,hogy az én fiam nem tud egyedül elaludni.egyébként nem folyamatosan sírt,hanem letettem,megpusziltam,kijöttem.sírt 1 percet,visszamentem,megnyugtattam,megint kijöttem.
2010. nov. 8. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!