Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kisfiút vagy...

Szerintetek kisfiút vagy kislányt könnyebb pelenkázni, és miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 08:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak az én lányom pisilt ilyen visszafogottan? :D nekem tényleg tök új volt ez a mindenfelé slagolás :D

Egyébként igen, észre lehet venni kisfiúnál, ha pisilni fog, csak amikor a fenekéről törlöm a kakit, nem mindig látom. De biztos csak gyakorlat kérdése, már egyre ritkább a baleset :)

2019. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két nemnél ugyanúgy vannak buktatók, tehát oda kell figyelni rájuk.

Aki azt írta, hogy a kislányt nehezebb, mert valakije összeszedett egy csúnya fertőzést, annak írom, hogy a kisfiúk is ugyanúgy össze tudnak szedni ilyen csúnya fertőzést, fitymazsák gyulladásnak hívják, tehát különbség ebben sincs.

A fúk és a lányok pelenkázásánál más-más dolgokra kell odafigyelni, ez való igaz, de egyik sem könnyebb vagy nehezebb a másiknál.

2019. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%
Ez hülyeség utolsó!Akármit mondasz sokkal kisebb a fiúnál a fertőzés!Kislány leül vécére stb...
2019. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

11-es próbáld meg valahogy ráhozni a pisilést amikor bontod ki, így nem fog akkor lőni ha a popsiját pucolod. :)


Nekem több módszer is bevált pl. hirtelen kinyitom a pelit, aztán ráfújok a kukijára és visszazárom, vagy belógatok neki a meleg pelusba egy hideg törlőkendőt, mert sokszor a hidegtől pisilnek.


Olyan is volt, hogy kibontottam és láttam, hogy ácsorog neki, de hiába vártam, nem jött semmi. Ilyenkor kiváltottam a pisireflexet azzal, hogy kicsit megrázogattam a fütyijét és már szépen nyílt is ki a vízcsap.

2019. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, kipróbálom :)
2019. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mocorgás szempontjából teljesen mindegy, inkább azt mondanám, hogy korral valtozik, egy pár hetes csöpséget a sírás miatt nehéz, aztán elindul a mozgásfejlődés, amikor állandóan feszítve nyújtja a lábát, aztán, amikor forogni kezd..most viszont már egy jó pár hónapja segítőkészen a nyaka köré tekeri a fiam a lábait, amíg tisztába teszem :) másrészt, ahogy említettem fiam van, nem találom bonyolultnak a kakiból való kivakarást, zacsiról is és alóla is szépen ki tudom törölni, akkor volt nehézkes csak, amikor épp felfedezte a kukacát és ha lekerült a pelus, rögtön ott matatott. Keresztlányom sokszor kakilt, de csak ilyen körömnyi mennyiségeket, őt sem volt másabb pelusozni. Májusban érkezik hozzánk a kistesó, lány lesz, azért félek egy kicsit attól, amit a többiek írtak, hogy azért szerintem is jobban meg kell nézni, hogy rendesen sikerült e kitörölni a kakit a puncijából.
2019. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 11:27-es: PELENKÁZÁSRÓL van szó, ilyenkor hogy ülne egy kislány a WC-re??????
2019. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!