Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sugárban hányt a babám 3...

Sugárban hányt a babám 3 hónapos. Kicsit daras tejcit vissza. Reflux?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja van ez

Sose volt addig ilyen.

Mostanában hányja vissza.

Milumil ha start..nem értem.

Születese óta kapja ezt.

Egyszercsak elkezdte kihanyni.

Most az ölembe vettem és sugárban lehányta magát.

Elég sok jött vissza.

Kb 2 órája evett de azóta megint szopizott e steny hogy bealudt ezért nem volt megbufiztetve.

De ennyit hihanyni.

Hozzáteszem ahogy jöttünk haza a babakocsinak neki ment a bejárati (fa)ajtónak.

De nem csapódott nagyot a kicsim fel sem kelt rá.

Nem egy nagy monstrum ajtó.


2019. jan. 14. 16:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Előtte nagyokat bufizett aztán egyszercsak hanyt
2019. jan. 14. 16:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Es ennek mi koze ahhoz hogy nekimentetek az ajtonak?

Nem azert hanyt mert meg sem bufiztetted? Mindenkepp megkell, en eddig 2x nem bufiztettem es visszabukta azota mindig. Amugy ha egy honapja rendszeresen kihanyja a kajat akkor miert nem fordulsz orvoshoz???

2019. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasi ultrahangon voltatok már? Ott a refluxot is nézik.

De ne haragudj egy hónapja sugárban hány a babád, azt már dokinak látnia kellett volna, mert ha nem ks refluxos, a sok bukás hanyas azzá teszi, a gyomorsav szépen károkat okoz pedig én nem vagyok egy aggodalmas anyuka, nekem is bukott sokat a baba de csak egyszer hányt sugárban mert rosszul büfiztettem és megnyomodott a hasa.

Agyrazkodas nem lesz attól h neki mentél kicsit az ajtónál, hacsak nem toltad 30al a kocsit

2019. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még ha cumis üveget valtottal lehet sok levegőt nyel, és emiatt jön vissza a levegővel a tapszer. Próbáld etetes közben is bufiztetni
2019. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!