Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babát rá bízhatom...

1 hónapos babát rá bízhatom nagyszülőre 4 órára?

Figyelt kérdés
Be idéztek egy tárgyalásra a rendőrségen tanúnak ami 3 órát vesz igénybe plusz az út, 1 hónapos a kisfiam oda nem vihetem magammal, el van nagy szülővel kB 4 órát ha fejek neki tejet? Vagy volt valaki hasonlóan helyzetben tanúként köteles vagyok menni akkor is ha 3 éves a sztori és semmire sem emlékszem? Nem szívesen hagyom senkinél a babát jelenleg apa dolgozik.. Nem pici még ehhez?
2019. jan. 15. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
4 hete benned volt. Te tudod, de én nem mennék, hacsak nem anyám gyilkosa ellen vallok.
2019. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En 1,5 hónaposan hagytam 1-1 órára a nagyszülőkre. Nem volt semmi gond. Meg olyan picik, hogy esznek alszanak.
2019. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kapok valamit ha nem megyek? Rá van írva hogy a megjelenés kötelező
2019. jan. 15. 17:50
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
A helyedben felhívnám őket és megkérdezném, az a biztos. (És ha nem muszáj, nem mennék).
2019. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha feltétlenül muszáj ott lenned, akkor fejj tejet, és menj rl. Én kb 2-3 órára hagytam anyura mert muszáj volt, de nem volt gond.
2019. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Köteles vagy megjelenni, de adhatnak felmentest, hívd fel, mond el a helyzetedet. Ha csak úgy nem jelenet meg, annak lehet következménye
2019. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hívd fel őket és kérdezd meg hogy fontos-e megjelenned! (vannak esetek amikor csak annyiért hívják be az embert, hogy " van még vmi ami azóta eszébe jutott?" "továbbra is fenntartja a vallomását?" stb.. )


Én 1,5 hónaposan hagytam a férjemre a gyereket 3 órára előtte fejtem le tejet. De szerencsémre 1,5 óra után hazaértem. Etetéskor gondoltuk hogy akkro a lefejt tejet megkapja, hát nagyot néztünk, mert nem tudott inni cumisüvegből! Próbbáltuk rendes csészéből is és nem ment sehogy, csak ciciből! Tehát ha ez lenne az első cumisüveges evése, akkor előtte gyakoroljatok!

2019. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz semmi baj nekem is menni kellet fogászatra mert nagyon fájt fogam ,2 órára hagytam anyukámra .Fejle tejet ha szopik ha nem ott a tápszer .
2019. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
3 hetes kora óta kénytelen vagyok majdnem minden hétvégén 5 órákra anyukámmal hagyni a babát, semmi baja nem lett tőle, sőt, szerintem tök jó, hogy ilyen hamar meg lett alapozva a nagyi szerepe :)
2019. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem lesz semmi baja. Hagysz otthon lefejt tejet majd azt megeszi.

Én a lányomat 3 hetes korától heti 2x kell másra hagynom pár órára. A nagyobb gyerekemet kell vinnem fejlesztésre.

2019. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!