Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondjak a doktornőnek, ha...

Mit mondjak a doktornőnek, ha nem ő kapta az értesítést, de őt akarom, hogy kijöjjön első látogatáskor?

Figyelt kérdés
A kórházban nem tudtam megmondani a nevét,ezért mást írtak a papírokra... Mikor kell jönnie egyébként először? Pénteken jöttünk haza de még a védőnő se volt.
2019. jan. 21. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Értesítetted a védőnőt és a gyerekorvos t,hogy megszültél? Érdemes mind a kettőt felhívni. Én felhívtam a védőnőt, mondta,hogy telefo
2019. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bocsànat, elküldtem véletlenül. Szóval a védőnő azt mondtaz hívjam, ha tudom,hogy mikor enegdnek ki, és megbeszéljük mikor jön. A doktornő höz a férjem ment, de ő pont akkor szabira ment,mikor mi hazajöttünk, ígz utàna hétrn vittem be tanàcsadàs időben.
2019. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A védőnőt igen,de gyerekorvost nem ismerem,de most kaptam meg a számát. Azzal hívjam fel,h megszültem?
2019. jan. 21. 09:44
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Hag nem tudom, nálunk még szülés előtt el kellett menni a választott gyerekorvoshoz bejelentkezni, meg a recepteket felvenni. Az meg kimondottan röhejes, hogy nem tudod a nevét....
2019. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem a körzetes doki? Akkor hívd fel,hogy xy vagy, most szültél, és kêrdezd meg, vàllal e titeket. Mert nem köteles, ha nem hozzà tartoztok.
2019. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen,röhejes,h a védőnő elfelejtette közölni a dolgokat...
2019. jan. 21. 09:57
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Miért? Te nem tudtad volna megkérdezni a nevét a dokinak? A védőnőnek kellett volna a szàdba ràgni? Körzetes doki egyàltalan?
2019. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért a védőnő kellett volna hohy közölje? Hány éves vagy, 12? Mert akkor elhiszem, hogy nem jutott eszedbe érdeklődni, hogy hogyan működik majd a gyermekorvosi rendszer és a tanácsadás....
2019. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk a védőnő kérdezte meg, hogy ki a válaszott gyerekorvosunk, mert ő értesíti, amikor megyünk haza.

Mondjuk egyiket sem ismertem, így körzetben maradtunk mindegy-alapon.

2019. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért a védőnő? Felnőtt emberek vagytok gondolom, van telefonotok is, szátok is, nektek kellett volna telefonálni és megkérdezni vállal-e. Az meg nem biztos hogy kimegy, nálunk csak pénzért megy ki, ha nem akarsz fizetni be kell vinni.
2019. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!