Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első konditerem látogatáskor...

Első konditerem látogatáskor mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek elsőnek.

Itthon szoktam edzeni karra egy kicsit 10 kilós súlyzóval.

Melre hány kilóval kezdjek?

Lábra?

Tárogatás a csigán legyen? És hány kiló?



2018. nov. 6. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Azt ajánlom, hogy addig olvass el egy pár, az edzés alapjaival foglalkozó cikket/könyvet/blogbejegyzést mert lehet annak hasznát vennéd...
2018. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Én nem edzenék elsőre edző nélkül. Szerintem megéri, betanít, edzéstervet csinál.
2018. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha havibérletet veszel, a jobb helyeken az első látogatóknak ingyen meg szokták mutogatni az összes gépet, és a kezdő alapgyakorlatokat a terem alkalmazottai, vagy általuk felkért külsős személyi edző, és még tanácsot is szoktak adni, hogy milyen gyakorlatokat végezz, hogyan, stb...

Javaslom, kezdd a "rehab-gépekkel", egy-másfél hónapig készítsd fel az izmaidat a terhelésre, aztán ha már készen állsz, belevághatsz egy kezdő szabad súlyos edzéstervbe

2018. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az izmok fel vannak készítve
2018. nov. 6. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mehet a mellbicepsz,más nem számít
2018. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben

Izmok mondom fel vannak készülve...

2018. nov. 6. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
5-ös jól mondja. Mehet a mellbicepsz edzés de csak géppel és rendes izoláló gyakorlatokat csinálj csak!
2018. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!