Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor kezdődik az esti...

Nektek mikor kezdődik az esti rutinotok a babával, illetve olyankor jó szemmel nezitek, ha esetleg más is van még nálatok, aki nem a szűk családhoz tartozik?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vacsora 6-7 között, attól függ mit eszünk, mikor készül el. 7.30kor kezdjük a fürdetést. Én fürdetem a kicsit, addig apa a nyaggyal megágyaz, elpakol. Fürdetés után apa megeteti a kicsit, én megfürdök, addig a nagy mesézik, játszik még egy kicsit, vagy befejezi a vacsorát. Utána én lefektetem a kicsit,apa fürdeti a nagyot, majd ő is megfürdik. Mire végeznek a kicsit elaltattam, kezdem a nagyot altatni, mesét olvasok neki, beszélgetünk még egy kicsit az ágyban. 9re ő is alszik, mi is lefekszünk apával, tvzünk még, beszélgetünk, összebújink. Reggel 6-fél 7kor kelünk, a gyerekek 7kor kelnek.

Ilyenkor már nem szoktak vendégek lenni, igyekszik mindenki vacsora előtt hazamenni. Mikor még csak egy gyerek volt, volt 1x, hogy itt voltak a barátok, már a gyerkőcöt megfürdettem, megetettem, elaltattam, sőt már én is lezuhanyoztam már pizsiben voltam, ezek még akkor is ott ültek a konyhában, nem vették észre magukat. Valamikor 10 körül mentek el, akkor iscsak azért mert mondtam, higy én már megyek fekszek le, mert a gyerek hamarosan ébredni fog. Nagyon zavaró volt, hogy ott vannak, ez volt az egyetlen ilyen eset.

2019. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!