Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon drasztikus, hogy sosem...

Nagyon drasztikus, hogy sosem altattuk magunk között a babát?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos, idáig kicsi ringatás és betettük a iságyba, ha sírt simogattuk kicsit és hagytuk lenyugodni.
2019. jan. 22. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Most mi bajod van?
2019. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
71%
ÚRISTEN
2019. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Mi is csak akkor, mikor nagyobb korában hányt. Illetve néha az elején elaludtam szoptatás közben.

Nem értem, ez miért kérdés, baj-e. Jó neked így, vagy nem?

2019. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem.Miért kellene a ti ágyatokban altatni a babát?Teljesen jó így,legalább nem lesz ott kisiskolás koráig,ahogy sokaknál.. és így megmarad az intimitás kettőtök között.
2019. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Másfél éves a kisfiam és soha egyszer sem altattuk magunk között.Egy éves koráig adamo hintában aludt el,utána a kiságyba tettük,egy éves kora ota egyedül alszik el az ágyában.Miért lenne drasztikus? Én ugy gondolom hogy egyáltalán nem az,nektek is és neki is jobb igy,gondolom foglalkozol vele eleget,nem hinném hogy magára hagyod ha sír :)
2019. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A védőnő okoskodott, hogy így mi lesz így a babával, sírni nem hagyjuk de ha köztünk alszik mi nem fogunk tudni aludni.
2019. jan. 22. 17:45
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon drasztikusak vagytok, fúú, brutál 😃
2019. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes egy védőnő. Nem lehet, hogy félreértetted? Van akik szeretnek a babéval aludni, az ő dolguk. Én sose szerettem volna, félnék, hogy ráfekszünk, soha nem szólt ebbe bele a védőnő, fel se merült.
2019. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez a normális.
2019. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Az én picimről nem tudok nyilatkozni mert nem született még meg, de engem a szüleim soha egyszer nem altattak maguk között. Olyan volt, hogy mikor beteg voltam, én aludtam apa helyett a franciaágyban, apa meg a kanapén. De direktben sosem voltam köztük, sőt, tök külön szobám volt. Három hónaposan úgy aludtam végig az éjszakát, hogy reggel jöttek megnézni, hogy élek-e még, mert 13 órája alszom...

Úgyhogy nem, nem baj. Szerintem jó így, megtanul külön aludni, egyedül elaludni. Én is így fogom csinálni a babámmal. Sírni persze nem fogom hagyni, az nekem nem menne.

2019. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!