Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon drasztikus, hogy sosem...

Nagyon drasztikus, hogy sosem altattuk magunk között a babát?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos, idáig kicsi ringatás és betettük a iságyba, ha sírt simogattuk kicsit és hagytuk lenyugodni.
2019. jan. 22. 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy mi lesz igy a babával? Nem attól lesz nyugodt kiegyensúlyozott baba ha veletek alszik. Pont jól csinálod. Elaltatod, leeszed, ha felkel és sir felveszed. Ha nem sir akkor nem kell folyton fogni.

Én akkor veszem magunk közé az ágyunkba mikor hajnalban felkel, megszoptatom, mikor elalszik visszateszem az ágyába.

2019. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez a normális! 6 és 4 éves gyerekeim vannak, soha nem aludtak köztünk. Altattam őket ha szükség volt rá, fiam 1 éves koráig igényelte, kislányomat szinte soha nem kellett altatni, evett, kis simi, ölelgetés és beraktam a kiságyába, elaludt magától.
2019. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most azt várod hogy valaki megdicsérjen, hogy egy négy hónapos gyereket eddig képes voltál a saját ágyában altatni. Aha, ügyes vagy. ;-)
2019. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!