Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik időszakot szerettéte...

Ti melyik időszakot szerettétek a legjobban? 0-3 éves kor között

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam. Néha úgy érzem a felhők felett vagyok 3 méterrel, imádom őt, néha viszont várom hogy nagyobb legyen már, beszéljen, ne csak anyatejen éljen, stb stb...

Ti melyik időszakot szerettétek a legjobban, es miert?

Tudom mindig lesznek nehezebb napok, nem azért tettem fel a kérdést 😊


2019. jan. 29. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én tök őszintén mondom, hogy nem tudok erre válaszolni, mindegyiket szerettem. Mindegyikben más a jó. 3,5 éves a lányom, eddig mindig élveztem a babakorát, kisgyerekkorát a nehézségekkel együtt (extrém rossz alvó volt sokáig, nehezen eszik stb., de akkor is). Most is tök jó, hogy már nagy, okos, meg lehet vele mindent beszélni. Most 4 hetes lesz a fiam, vele meg élvezem újra a babázást.
2019. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első babámnál én is így voltam, kicsit siettettem volna az időt, mindig a köv. korszakot vártam, vagy azért hátha könnyebb lesz, vagy azért amit te is írsz (jaj bárcsak már ülne állna, menne, vagy beszélne, vagy már lehetne vele kifejezetten beszélgetni :))

Aztán megszületett a második és a harmadik....és rájöttem, olyan gyorsan elmegy a csecsemőkoruk és annyira szép , hogy nem szabad mindig a holnapot várni, hanem ki kell élvezni ami van :)

Hozzátenném hogy azért nehéz lett volna élvezni az első és harmadik babámnál az első 2-3 hónapot, mert nagyon sokat sírtak, szopi se ment olyan jól nekik, és állandóan éjszakáztam. (később is ébredtek, de már "csak" 1-2 szer, szopi és aludtak is vissza) De utána már inkább megállítanám az időt.

(ma már 11, 9 és 6 évesek :) )

2019. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szia. Kisfiam két és fél éves. Eddig minden korszakát élveztem, de ez, ami most van, ez eddig a legjobb, minden hiszti és fáradtság ellenére, merthogy még mindig csak akkor alussza át az éjszakát, ha a férjem és közöttem alszik. Beszél, bevon a játékba, csibészkedik, nagyon élvezem.
2019. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok, egyébként én a csecsemőkort imádom,majd kb. úgy 1.5- 2 éves korig. Utána jön a kőkemény dackorszak, az megint marha nehéz szerintem :) azt az 1-1.5 évet úgy kihagynám ott :) de aztán az ovis 4 éves kortól kb megint nagyon nagyon jó.
2019. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első hónapok voltak a legjobbak, amikor mèg ott maradt, ahovà tettem és nem hisztizett 😅

Ahogy telnek az évek egyre rosszabb minden, pedig még csak 5nél tartunk...

2019. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én talán az ismerkedős, összebújós újszülött kort és minden hiszti ellenére a dackorszaktól felfelé szerettem, amikor már jött a saját lábán és lehetett velük duplózni meg szerepjátékozni és nem kellett már annyira óraműpontos napirend sem. De minden korszakban van valami szép :)
2019. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden korszaknak megvan a sajat gyonyore. Mindig azt mondtam ennel jobb/aranyosabb/stb nem lehet aztan mindig racafol. Minden nehezseg ellenere. Eleinte en is surgetni akartam, most meg panikolok hogy te joooo isten mar harom eves mennyi ido elment mar!
2019. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!