Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom hajlatai...

4 hónapos kislányom hajlatai kipirosodtak a melegben. Mivel kenjem be?

Figyelt kérdés
Vettem chicco folyékony púdert,van valami tapasztalatotok hogy milyen?
2010. jún. 30. 15:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hintőpor a legjobb, bár nekem nincs gyerekem, de szerintem az a nyerő!
2010. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hintőpor...2 gyerekes anyuka
2010. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szintén hintőporra szavazok
2010. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem jó a hintőpor! Kislányomnak annyira kiszárította a nyakán ezeket a kipirosodásokat, hogy már szinte ki is repedt. Én bepanthen plust használtam rá és az nagyon bevált. Neked is csak ajánlani tudom. A tv-ben is volt, hogy a hintőporok ideje lejárt, ezt egy védőnő mondta. Folyékony púdert nem használtam, de a bepanhen plus nekünk nagyon bevált.
2010. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Bepanthen Plus-t csak sebekre szabad használni!Ha nem sebes a bőr, akkor inkább sima Bepanthen.

Egyébként én is a hintőporra szavazok, de a kisfiamnál inkább akkor válik be, ha izzadáskor hintőporozom, így nem pirosodik ki.

2010. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is ilyen multhéten voltunk dokinál és felirt neki vmi zsíros krémet ami nagyon jó rá,de sajnos a nevét nemírták rá a tégelyre.
2010. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is 4 hósak vagyunk, és ugyanez a szitu nálunk is. Mivel itthon nem volt hintőporom mikor észrevettem (csak a "köldökös", de azt mondták azt ne használjam másra), így én a sima Bepanthent kentem rá, és másnapra már le is ment a pirosság. Elvégre a popsiját is azért kenem, mert kipirosodik. Bevált. Ez kicsit olyan zsírosabb vagy olajosabb (vagy csuda tudja mi van benne), és így nem dörzsölődik, hanem csúszik egymáson a bőre.
2010. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt kend be vattakorongra tett parafinolajjal, mosdasd meg, majd a szárazra törölt bőrt hintőporozd be. Ennél jobbat nem tehetsz vele..
2010. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk is a doki írt fel gyógyszertári zsíros krémet. Nagyon jó! Kérj a dokitól tanácsot mindenképp! Hintőpor nem jó,mert az izzadságtól összeáll és még jobban kidörzsöli a pici érzékeny bőrét.
2010. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De szerintem is jó a Bepanten Plus, nekünk ezt ajánlotta a patikus a melegkiütésekre és szuper! Nagyon csúnya és nagy kiterjedésű volt. Tudom, a tiétek nem biztos, hogy melegkiütés, mert nem pöttyös, de ártani biztos nem ártana! Ha nem használna a sima Bepanten, próbáld ki!
2010. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!