Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjam meg? 10 hónapos...

Hogyan oldjam meg? 10 hónapos bábám és az alsó szomszéd?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám és az alsó szomszéd folyton veri a falat ,csövet,de mindenre .A babám mikor hallom hogy kopácsol mert kopácsol mindent akkor fogom és elviszem vagy túrkál a játékos kosarába és kiesik a csörgő koppan egyet kiejti a játékot .De én mikor észre veszem hogy kopácsol akkor mindig felveszem de a szomszéd vissza kopácsolni neki.Tegnap is odamászot a radiátorhoz elkezte verni a csörgövel jó ha 2 szer rávert fogtam elvittem,de a szomszéd vissza kopácsolt neki .Mi nem kiabálunk nem bönböltetjük a zenét nem trapolunk nem tologatunk butorokat és alvás időbe sem zajongunk.De kivagyok tőle és ő is tőlünk.
2019. febr. 2. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem szültem volna panelbe. 😕 Sajnos itt ennél okosabbat nem tudok mondani, ha ennyi intelligencia szorult a szomszédba, akkor szerintem beszélni is felesleges vele. El kell viselni, vagy költözni.
2019. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

:)) Ismerős a helyzet. Tanácsom: nevess egy jót rajta. Esetleg adj valami idióta becenevet a szomszédnak,és gondolj erre :)


Egy 10 hónapos gyerek kopácsol. Aki ezt nem bírja elviselni,ne költözzön panelba!!


Gondolom,idős a szomszéd.

2019. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ma is kopácsolt a baba olyan dühbe gurult hogy a plafonját verte mint az örült .Nem tudom lekötözni
2019. febr. 2. 22:26
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Voltam ebben a helyzetben, költözés lett a vége, mindannyiunk nyugalmának érdekében.
2019. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért 1 felnöt és egy 10 hónapos baba között van külömbség,a kedves szomszéd nagyon gyerekes.
2019. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 piroska és a farkas ***** válasza:
87%
Kopogj vissza, és tekintsd felelgetős jàtéknak, màsnap pedig hàlatelt tekintettel köszönd meg a szomszédnak, h lefoglalta a babàt ezzel amíg te kiteregettél. 😀 Kitartàs!
2019. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Anyukám jótanácsa :Mondjam azt hogy szeretnénk még 3 gyereket 😊
2019. febr. 2. 23:10
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Inkább ne mondj ilyet! Nem lesz nyugtod, de az már most sincs.

Egyébként pedig, qrva idegesítő tud lenni, hidd el mikor a feletted lakó gyermekére kelsz fel éjjel és nem a sajátodra... De én még azért nem kopácsoltam a felső szomszédomnak, hogy az éjjel ordítozó gyerekei nagyon fárasztóak. Ez van, ő se tud mit csinálni vele és én sem.

2019. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahova csak lehet tegyél szönyeget, habtapit. Azzal kicsit csökkentheted a zajt lefelé. A radiátort nyilván nem tudod leszigetelni, ott marad az, h azonnal elviszed a babát ha hallod h üti.
2019. febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A babám 9 kor alszik kb 8 ig éjszaka max nyekereg nem zavar senkit ráadásul kb de 10 órától szokot a földön játszani .Napközben szokot kopácsolni arra is figyelek.
2019. febr. 3. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!