Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használta a"BIOGAIA" nevű...

Aki használta a"BIOGAIA" nevű cseppeket, mi a tapasztalata? (Zöld székletre javasolta a védőnő, de azt hallottam a sok bukásra is jó)

Figyelt kérdés

#védőnő #zöld #tapasztalat #javaslat #használat #biogaia #cseppeket #székletre #bukásra
2019. febr. 3. 16:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha még szoptatsz, válts te magad tejmentes étrendre. Óránkénti etetés nem hasznos, mert nincs ideje megemészteni a tejet, az emésztetlen tej összetúrósodik a gyomrában, erjed,emiatt fájhat a pocakja, lehet zöld a széklete. Ha tápszeres, tejmentes tápra kellene váltani, sőt akár aminosavakig bontott tápszerre, Neocate-re. A biogaia csak egy drága haszontalan cucc. Üdv: egy csecsemős nővérke
2019. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Zöld széklet lehet a túletetéstől is.
2019. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a nagy evesben szerepe lehet a növekedési ugrásnak. Mi használtuk a Biogaiát,de a bukásra,sem hasfájásra nem volt jó. 1 üveg kb 2 hét,közel 5000Ft. És nem akarlak elszomorítani,de a bukás nálunk akkor kezdett megszűnni,amikor már egyre többet volt a baba függőleges helyzetben,tehát ült,felállt. Most 15 hós,ha pl főzeléket eszik és utána sokat iszik,akkor a mai napig nagy eitkán előfordul egy-egy buki.
2019. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Novekedesi ugrasnal hasznos az orankenti etetes, kulonben hogyan szaporitana fel a baba a tejmennyiseget?
2019. febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hogy drága , es egy nagy kaki .... nyugi nekem is sokat bukott de kb 6 honaposan mint ha el vágtak volna!
2019. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál a zöld széklet utalhat arra,hogy gyakran eszik, és főleg csak előtejet, a táplálóbb, zsírosabb tejhez nem jut hozzá. Ha óránként szeretne szopizni, ugyanarra a mellre tedd vissza, ahol előzőleg szopizott és csak 3 óra elteltével válts mellet. El fig múlni a zöld kaki.
2019. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A kérdésem ez volt: "Aki használta a"BIOGAIA" nevű cseppeket, mi a tapasztalata?"
2019. febr. 7. 07:35
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekunk is hasfajasra ajanlotta a vedono, semmit nem ert. En mikor utana olvastam h valoban mire jo (antibiotikumos kura utan v hasmeneses virus utan szoktak adni, h a pocak belfloraja helyre alljon) fogtam a fejem h miert ajanlotta a vedono azon kovul h egy kosar penzbe kerul.
2019. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi hasznaltuk, es a csunya zold kaka par nap utan elmult. Tapszeres /anyatejes volt akkor meg a babam, bukni nem bukott. Megszunt a kaki kozbeni erolkodes, siras, hasfajas is, ugyhogy nekunk bejott. A szomszed csajnak is mukodott a kozepso gyerekenel. Probald ki, ha nem hat, hat nem.
2019. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A tapasztalat az, hogy elmúlt a hasfájás. Ez egy probiotikum. A baba fejletlen bélflóráját helyreteszi, megszüntetni a hasfájást, ha csak ennyi a gond, és nem intolerancia. Nekünk ebben segített, a zöld széklet nem ettől múlt el.
2019. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!