Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem lehet már popsiba...

Tényleg nem lehet már popsiba lázat mérni, mert szexuális zaklatás?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban említették ( 8.10től )


[link]


2019. febr. 4. 14:04
1 2 3
 11/23 piroska és a farkas ***** válasza:
95%
Nézd, azok utàn, h màr olyat is olvastam itt, hogy a nagymama nem pelenkàzhatja be/ àt a picibaba unokàt, mert ijj- jajj sérülnek a személyiségi jogok mert meglàtja a fütyinunit...
2019. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még ilyenről azért tettem fel a kérdést és neten sem találtam róla semmit...
2019. febr. 4. 16:51
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Hát azért erős túlzás annak nevezni, de én abszolút a popsiba dugdosás ellen vagyok.. Szerintem ez egy borzasztó szokás, ma már számtalan megbízható “kütyü” van lazmeresre, nem kell hozzá semmit se bedugdosni szerencsétlen gyerek fenekébe..!
2019. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Olyat is olvastam már itt, hogy apuka ne fürdesse az újszülött lányát, mert az perverz
2019. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%

13, egyet mondjatok már a megbízhatóbb és gyorsabb, így tényleg kisebb "traumát" jelent a gyereknek!

Fülhőmérő 3 év alatt anatómiai okból nem ajánlott (fül-orr-gégén mondták).

Infrás nem megbízható (van + próbáltam több félét, általános tájékozódásra jó, pontos mérésre nem).

Digitális vagy hagyományos több perc alatt mér hónaljban - egy láztól üvöltő csecsemővel örökkévalóság kivárni + ha ismételni kell... ,

ezzel szemben popsiban 3, igen 3 másodperc alatt mér a hőmérő, amit, 0,5 cm-re kell csak bedugni. Tényleg a kínzások netovábbja...

2019. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%

15 igazi mintaanya vagy :D vagy inkabb osanya?

Dugdossad akkor.

2019. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
16, hogy jön ez az ősanyasághoz? Érveid is vannak vagy csak vagdalkozni tudsz?
2019. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%
Én is teljesen ellene vagyok. Nem tartom szexuális zaklatasnak, mert ez azért abszurd, de soha semmit nem dugnék a gyerekem fenekebe. Könyörgöm, ott a digitális lázmérő, hónaljhoz oda kell szorítani és seperc alatt megvan, addig meg le kell kicsit fogni, hogy ne mozduljon el a lázmérő. Ha sír hat sír, nem orakig kell ott tartani, ezzel az erővel a popsis mérést sem tűrik néma csendben, ott is ugyanúgy előfordulhat, hogy izeg-mozog, véletlen meg is szúrhatjuk vele stb. Tehát nem kell a fenekébe dugdosni semmit!
2019. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
39%
18, szóval inkább bőgeted és lefogod percekig, minthogy fenékben mérd töredék idő alatt fájdalom, lefogás, sírás nélkül. Taps!
2019. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó inkább tapsolgasd saját magadnak és dugdosd nyugodtan a lázmérőt a gyereked fenekébe, de nehogy már beszólogass azoknak, akik másképp csinálják!!

Milyen percekig bőgetem? Azt se tudod hogy miről beszélsz, de azért ismeretlenül okoskodsz...! Egy lázas gyerek eleve nyűgösebb és sírósabb és jó eséllyel mindkét módszernél ugyanúgy sír, sőt az én gyerekem a fenékbe dugdosós módszernél üvölt, rúg-kapál, a hónaljban mérésnél meg szépen az ölembe ültetem, a kezét "fogom le", hogy oda legyen szorítva a lázmérőhöz és max 2! perc alatt meg is van, akkor mégis miről beszélsz?? A popsiba mérésnél is ugyanúgy 2 percet javasolnak az orvosok, akkor mivel is jobb az hogy bedugsz valamit a hátsójába? Miért zavar téged, hogy valaki nem kínozza direkt a gyerekét azzal, amit utál? Mert elég sok anyuka ismerősöm panaszkodott arra, hogy vigasztalhatatlanul sír a babájuk, ha a fenekükbe akarnak lázat mérni..

Szóval a taps neked jár, amiért ismeretlen emberekbe állsz bele, mindenféle ok nélkül!

2019. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!