Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem lehet már popsiba...

Tényleg nem lehet már popsiba lázat mérni, mert szexuális zaklatás?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban említették ( 8.10től )


[link]


2019. febr. 4. 14:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%

20, te akarnál belémkötni, csak nem sikerül.

"A popsiba mérésnél is ugyanúgy 2 percet javasolnak az orvosok, akkor mivel is jobb az hogy bedugsz valamit a hátsójába?"

3 másodperc az a 2 perc és sose sírt, sose kapálózott, nem kellett lefogni se, észre se vette a műveletet. Nagy kínzás, de tényleg.

De ha ettől megnyugszol és abbahagyod a vergődést: mostanában nem dugok semmit sehova, mert már kinőttek a gyerekek ebből a korból, most már megteszi az infrás és csak ha gyanúsat mér, akkor mérünk hónaljban is.

2019. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

72%-os te nagyon el vagy tévedve! Az egyetlen, aki itt kötözködni próbált TE vagy és nem én.

Leírtam a saját véleményemet, erre TE jöttél nekem okoskodni: "18, szóval inkább bőgeted és lefogod percekig, minthogy fenékben mérd töredék idő alatt fájdalom, lefogás, sírás nélkül. Taps!"


Emlékszel még vagy elfelejtetted, hogy ezt te írtad?? :)

Úgy, hogy azt se tudtad hogyan történik nálunk a hónaljban lázmérés, de már ítélkeztél! Az én gyerekem meg a fenékbe dugdosást gyűlöli, menthetetlenül sír és látszik a szenvedés az arcán, a hónaljban mérésnél meg csak nyöszörög, hisz csupa láz szegény, de nyilván te rögtön tudtad, hogy én "bőgni és szenvedni" hagyom a gyerekemet. Tanulj meg először szöveget értelmezni, mielőtt észt akarsz osztani.

Az a két perc pedig nálad lehet 3 másodperc, bár az olyan is, de én nem a kisujjamból szívtam a 2-3 percet, hanem gyerekorvos mondta. De úgy adod itt elő magad, mintha a hónaljban mérés fél óra lenne, ellenben bezzeg ha a fenekébe dugod be a lázmérőt, nagyjából be se kell dugni, mert már csak ha odatartod is megméri a lázát.. :D

Lassan már tényleg mindenen problémázni kell, már az is baj, ha valaki nem a gyerek hátsójába dugja a lázmérőt, elképesztő.

2019. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22, de ilyesmi kapcsán miért az orvost kérdezed?

Csakis az általad használt készülék útmutatója a mérvadó. Nem fog a kütyüd se hamarabb, se később mérni attól még, hogy az orvos mit mond. Ez nem orvosi kérdés, hanem elektronikai.

Nekünk pl ilyen van:

[link]

A használatijában világosan le van írva, hogy fenékben 10 mp, hónaljban 3-5 perc alatt mér.

2019. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!