Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a babája...

Van itt olyan akinek a babája sokszor keveset eszik, sokszor keveset alszik?! (Anyatejes, félévnél kisebb babákra gondolok. ) Hogy telik a napotok?!

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
3 hónapos lesz a lányom, anyatejes,fogalmam sincs hányszor eszik egy nap,kb óránként cicizik. Kiváncsiságból lemértem mérlegen,most 60 miliket szopik aztán elvan egy darabig. Reggel többet eszik kb 120 milit egyszerre. Napi 3x alszik nagyot, hajnalban, délelőtt,és du 3 körül a babakocsiban kint. A többi csak 10 perc szundi cicin. A köztes időkben játszunk, vagy elvan magában, nézelődik, tegnap felfedezte a kezét igy most az nagyon leköti :)
2019. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Dejo hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Dettó óránként cicizés, meg a 10 perces szunyák. Enyém még nem fedezte fel a kezét (18 an lesz 3hós) most csak tekergeti magát a kezemben veszettül úgy nézelődik. Néha irigylem azokat akiknek a babája már csak 3x alszik egy nap meg "reggelizik tízóraizik, ebédel, uzsizik meg vacsizik"

Te babás is igény szerint szoptatott?

Enyemnek még a cumi is én vagyok. Egyáltalán nem lehet a szájába erőszakolni a cumit. Pedig néha olyan jó lenne. :(

2019. febr. 8. 15:18
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsiságból mérem de abban sincs semmi rendszer. Hol 70 hol 100, vagy 130 mondjuk csak két napja irogatom. Írjatok még sokan. Kíváncsi vagyok még másoknak milyenek a napjai
2019. febr. 8. 15:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, az én babóm is 18-án lesz 3 hónapos :) Változó, milyen a napunk. Tegnap pl. semmit nem aludt, csak szopi, és séta közben. Ma másodjára tudtam letenni, kevesebbszer is cicizett ma. Közhely, de tényleg igaz: ha én feszült vagyok, ő is az lesz, így nehezek tudnak lenni a napok, de ha sikerül eleget aludnom éjjel, akkor nyugisabb vagyok nappal, így a baba is vidámabb :)
2019. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én néha titeket irigyellek,hogy tudtok szoptatni. Nekem csak 3 hetes a babám,de ha nem adnék neki tápszert, akkor 0/24ben a cicimen lógna,és semmit nem aludna. Hiába szoptatom órákig,sajna nincs elég tejem, így egy idő után elkezd sírni,és kénytelen vagyok tápszert adni neki,különben nem nyugszik meg. :( Pedig annyira szerettem volna,ha csak anyatejes baba lesz...
2019. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A babám 2-3 szor aludt de 40 percenkent szopizott az elején


Most 7,5 hós

Még mindig 8-9 szopi van pedig eszik szilárdat is( nem mennyiséget)


Már kúszik-mászik térdel tapsol..

2019. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 hónapos múlt, igény szerint szoptatok. Van, hogy fél óránként kéri, van, amikor elvan 2-3 órát. Éjjel is többször kel enni.

Az alvás változó. Van, hogy 3-4 órát, de olyan is volt, hogy egész nap és éjjel aludt ötször 20 percet.

2019. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Igen, igény szerint szopizik. Ö is a cicimen szeret elaludni, már vagy 3 féle cumit vettünk, de egyiket se akarja. Ez az egész nekem újdonság mert az első babám tápszeres volt, bevágta az adagot, bekapta a cumit és aludt :) Mostanában kezdem figyelni az órát, és lehetőleg 2 órát várni 2 szopi között, igy ha többet enne egyszerre jobban is aludna szerintem.
2019. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4es vagyok. Az enyém se fogadja el a cumit, sokfélét próbáltunk, de csak bedühödik tőle, és kiköpi. Néha jó lenne, mert helyette rajtam cumizik :) Remélem javul idővel... éjjel egyszar, max. kétszer kel mostanában, ez már elég baráti. Amúgy frontérzékeny, és azt is egyből megérzi, ha én feszült vagyok.
2019. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!