Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Mikortól nem az?

Ez normális? Mikortól nem az?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám. Minden szempontból álom baba, DE. evés közben 3x 4x is bekakil, és én szeretek mindig tiszta pelust adni neki, de mikor épp bealszik es trottyol egy nagyot, es pelenkázom, fel ébred. Ezért sokaig ébren van, es mikor vissza alszik mwgont kaki, peluscsere es felkel. Hogy lenne jó? Kislány, nem merem a kakiba hagyni, mert az alvasi időtartama 3-4 óra. Kérlek, aki volt hasonló helyzetben, hogy oldotta meg?
2019. febr. 15. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ez még természetes ebben a korban. Én evés közben nem tettem tisztába, csak ha végeztünk. Esetleg próbáld meg hogy hagyod 10 percet, hátha mélyebben elalszik, és nem ébred fel egy óvatos peluscserére.
2019. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EC-zes segithet ezen.
2019. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, rengetegszer fintorog ugy, hogy nem jon semmi tenyleg. :(
2019. febr. 15. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Én nem ébresztem emiatt. Ha zavarja úgy is felkel és akkor cserélek.
2019. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!