Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ötleteket adni?

Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok adni reggelire, tizóraira és uzsonnára egy 12 hónapos babának?Annyira nincs már ötletem,probálnám változatosan,de valahogy nem sikerül.
2019. febr. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Reggelire kenyér vajjal, krémmel, felvahottal, kocka sajttal néha kalács, zabkasa, weetabix


Tízórai: gyümölcs vagy ritkán köles golyó ha teleette magát reggel vagy nagyon későn reggelizet Lidl gyumolcspure vagy gyümölcsszelet


Uzsonnara tejtermék főleg joghurt inkább natúr egy kis lekvárral de van amikor cserpes joghurtot eszik, Mini mozarella, kremturo, alkalmanként túró Rudi, ha van otthon valami süti szokott kapni, nagy kedvence (nekem is) a szilvas hokifli

2019. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: kifli sajt, sonka, gyerekvirsli, vajkrém, tökmagkrém, padlizsánkrém.

Banános palacsinta (finom, neten megtalálod a receptet, csak banán és tojás kell hozzá), rizskása, zabpehely, köleskása, müzli

Gyümölcs, natúr joghurt turmixolt gyümölccsel keverve, vagy datolyapasztával (datolya leturmixolva)

Uzsonna: kölesgolyo, lencse, kukorica pufi, puffasztott rizskorong, gyümölcsös zabszelet, házi kekszek.

2019. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok tényleg bananpalacsinta, kisfiamnak is kedvence, ha rajta múlna szetintem minden nap azt enne
2019. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lopom a bananos palacsintát😊elfogom készitteni neki😊
2019. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A banános palacsintához csak annytir higy a Manó Menü app-ban van Babacsinta néven a banános palacsinta, iszonyat finom! :D
2019. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!