Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti, hogy oldjatok meg a 7hos...

Ti, hogy oldjatok meg a 7hos babatok pelenka cseréjét úgy, hogy ne kapjatok agybajt? Állandóan elmaszi, hisztizik.

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Regebben volt a liberonak, de lehet van mas gyartonak s olyan pelusa, amkt mint egy bugyit csak fol.kell huzni. Na azza sikerulhet.

Masik modszer a valami erdekes jatekkal lekotod a figyelmet. Kezebe kell adni valamit es, amig egy kicsit elvan vele villamgyorsan bepelenkazni. Kitartast.

Masik modszer. Ingerszegeny kornyezetben pelenkazni vagy valakit (bar ritkan vannott csak ugy valaki :-)) megkerni szorakoztassa.

Es itt elkezdheted a nemet is tanitani. Nem - erelyesen mondani, amikor fordulna, maszna el. Modnani kerlk maradj. Es amikor vegeztel, most mehetsz :-) ha nyugton marad azert megdicserni.

2018. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En 8 honapos korara meguntam, hogy nem akar a hatan megmaradni, folyton kuzdeni kellett, igy bugyipelenkara valtottunk, es onnantol az olembe ultetve huztam ra.
2018. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szintén 7 hónapos a babám! Kitartás ez még egy darabig így lesz!
2018. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Kapaszkodj a maradék ép eszedbe, mert ez már csak rosszabb lesz. :) egy szumóbirkózó hozzám képest kutyafüle. Állandóan küzdeni kell a kicsi lánnyal, mert nem marad meg egy helyben egyetlen másodpercre sem. Ugyan már másfél éves, de kb.4 hónapos korától ez van. Van, hogy hagyom őt pucéran rohangálni a lakásban. A belebújós pelus is jó ötlet. A figyelem elterelés nálunk csak ideig-óráig működött. Ne idegeld magad rajta, mert tök felesleges. Nekem ma a 3 éves szarral kente össze a falat. Esküszöm, visszasírom, amikor csak elrohant pucér fenékkel.
2018. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
8 hós a fiam. Többnyire,ha tudja,hogy pelus cserére készülök mêg le se rakom hanyatt már üvölt. Próbálom lerakni csimpaszkodik tép mindent amit éppen elér rajtam. A fiam nem elmászik,hanem amikor beletörődik akkor tépi a kukacát nem enged krémezni. Én úgy oldom meg,hogy hülyét csinálok magamból. 😅 Mű csuklást végzek egy karácsonyra kapott szarvas pánttal a fejemen. Ezen nevet nagyokat így én is jól szórakozok ő is. Lassabb tőle a folyamat,de legalább nem sír úgy,mint akit ölnek. Régen a törlőkendő csomagolásával elvolt közben. Ma már uncsi neki. Kitartást próbald viccesen felfogni nem kell örökké pelenkázni. ☺
2018. máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
A bugyipelenka elég drága. A sima pelust összekapcsolod lázán, ugyanúgy beleugrasztod, felhúzod, és már csak igazítani kell rajta.
2018. máj. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
11hós a fiam még mindig pelenkázón teszem tisztába, nem tud elmászni.Persze akar és a pöpiét se engedi el egykönnyen.Játék a kezébe, bohóckodás, mondóka.
2018. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Én a kezébe adok valamit ami nagyon érdekli de máskor nem kapja meg. Telefon, távirányító, éppen ami kézre esik. Most nyárra bugyipelenkát adok rá, persze könnyebb ráhúzni de aligha old meg minden gondot, mivel abban is kakás lesz a hátsója. Plusz a nadrágot le-fel adni rá is agyrém. A másik gyerekem se különb, talán 2 éves kora óta lehet normálisan kicserélni a pelenkáját, sovány vígasz, jobban örülnék, ha nem kellene már rá pelenka...
2018. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Magnézium és kitartàs!

Jobb ötletem nincs.

2018. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
A kezébe adok valamit. Mindig beválik, de pl olyan is van hogy hangokkal szorakozunk, sima mondoka helyett vicces hülyeségek, ha van türelmem
2018. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!