Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan légzésfigyelő, ami...

Van olyan légzésfigyelő, ami nem riaszt tévesen?

Figyelt kérdés

Kaptunk egyet kölcsön, de már jó régi lehet, mert még videókazi (VHS) van hozzá.


Pittyen meg riaszt, pedig a babának semmi baja. Azt hittem nyugodtabb leszek ha alátesszük, de csak még idegesebb vagyok mióta használjuk.


Melyik típus a legmegbízhatóbb?


2019. febr. 18. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk AngelCare légzésfigyelőnk van, teljesen meg vagyok elégedve vele. Eddig még nem riasztott, be lehet állítani mennyi idő elteltével jelezzen, valamint mindig villan egyet mikor lélegzik a pici. Így azt is látom éjjel hogy éppen milyen gyorsan/lassan lélegzik. 🙂
2019. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Angelcare- unk volt, sosem riasztott tevesen.
2019. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Baby control. Soha nem riasztott tévesen.
2019. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A ket nagyobb gyerekkel tommee tippee legzesfigyelonk volt, most a kicsinek angelcare-t vettem es egyik sem csinal ilyet, amit irtal.

A harom gyerekkel osszesen egy riasztas volt (leszamitva azokat, amikor kivettuk a gyerekeket az agybol, de a legzesfigyelot elfelejtettuk lekapcsolni, de az mas teszta).

Jah es mindegyik legzesfigyelonk egy lapos, megis jol mukodtek.


Ket otletem van.

Mekkora a babad? Mert ujszulotteknel erzekenyebbre lehet allitani, ha nem eleg erzekeny a legzesfigyelo, akkor a 3-4 kilos baba mozgasat lehet, hogy nem erzekeli.

Masik: egy lapos legzesfigyeloknel erdemes egy par mm-es vastagsagu lappal lefedni az agyracsot, a mienken majdnem akkora van, mint az agyracs. Es ennek a lapnak a kozepere rakni az erzekelolapot (kb az agy kozepere), ra a matrac. Igy az egesz kisagybol erzekeli a mozgast, hiaba csak egy erzekelo lap van.


Ha ezek kozul egyik sem johet szova, akkor a keszulekkel lehet gond es nincs ertelme azt hasznalni...

2019. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent a téves riasztás? Mert akkor is bejelez, ha a baba elmászott az érzékelőről, vagy épp kihagy a légzése jó pár másodpercet, elfelejt levegőt venni, aztán vesz egy hatalmasat. Ezek egyike sem téves.
2019. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Angel care nálunk eddig nem riasztott tévesen, nálunk a kórházban is ezt használják.
2019. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Baby control. Orvostechnikai eszköz, megbízható.
2019. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

BabyControl ez is, csak már régi.


3,5 hónapos, 6 kg-os baba.


Kb. 2 méterre alszunk tőle, még ébren voltam mikor riasztott. Nem hallottam, hogy nagy levegő vett volna. Feküdni is ugyanott feküdt, ahová letettem.


3 lapos egyébként. Ágyrácson van és rajta van a kókuszmatrac. Lehet hogy ez így vastag?

2019. febr. 18. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Mostanában a legtöbb légzésfigyelő megbízható. Mi BabyCare-t használtunk, életet mentett, így erre esküszöm. Fontos, hogy jól legyen beállítva, illetve azért ezek is elhasználódnak. Nekünk a légzésleállás miatt egy éves korig kellett használni, de mivel a végére a kislányunk ugrált is a kiságyban, sajna, tönkrement és sokszor adott téves jelzést.
2019. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Babysense volt nekünk, régi volt az is. Egy riasztás volt, nem vettem észre, hogy pirosan villog a lámpája, ami az elem lemerülését jelzi.
2019. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!