Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjetek hogy áll a pelenkáz...

A férjetek hogy áll a pelenkázáshoz? Szokta ő is pelenkázni a gyereketeket?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem. Se a pisist, a kakist pedig végképp. A gyereket addig benne hagyná a cuccban, amíg én nem cserélem ki. Nagyon undorodik tőle. Ettől függetlenül foglalkozik vele (fürdeti, leveszi sétálni, olvas neki mesét, stb), de ezt nem csinálja meg, pedig iszonyat jó lenne néha.
2019. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Míg nekem az első gyerekem, neki a 3. Így ő jóval tapasztaltabb volt. Örültem is neki.
2019. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem nem pelenkáz, max kicsatolja és szól valakinek. :-)))

Egyszerűen nem bírja. Viszont minden másban segít, kérés nélkül csinálja. (Már elnézést, a hányás eltakarítását meg én nem bírom, ő meg gond nélkül vállalta.)

2019. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pisi-kakis teljesen mind1. Akkor is megcsinálja magától, ha otthon vagyok. Neki ez természetes, közben jókat bolondoznak 😊
2019. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!