Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagynátok, hogy a gyerekete...

Ti hagynátok, hogy a gyereketeket olyan ember fogja, aki utál titeket?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés alapján jutott eszembe. Nálunk még csak tervezés alatt van a baba, de későbbiekben ez konfliktust okozhat.

A férjem testvére kezdettől fogva ok nélkül (!) utál engem, fúrja a kapcsolatunkat.

Ennek következménye képpen én nem szeretném ha a ránézésen kívül több köze lenne a gyerekünkhöz.

Egyébként neki nem lehet gyereke, ezért odavan értük. Nem tudom a mienkre hogy fog reagálni, mert a férjemmel is olyan a kapcsolata hogy már-már betegesen imádja, de mégis ahol tud folyton keresztbe tesz nekünk.

Rossz anya leszek ha nem adom majd a kezébe vagy nem engedem hogy hozzáérjen?


2018. dec. 27. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Rossz testvér inkább. A testvéredre is lehetnél tekintettel.
2018. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Majd a férjed odaadja neki.
2018. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
A gyereked a rokona lesz. Az hogy ti szeretitek-e egymást más kérdés. Nem tiltanám tőle ha nem veszélyezteti. Plusz baromi életszerűtlen hogy nem nyúlhat hozzá ha a pároddal jóban vannak.
2018. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Első vagyok. Bocs hülyeséget írtam. Szóval rossz feleség. A férjedre legyél tekintettel
2018. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos mind ismerjük azt a típusú embert, akikről írsz... Viszont ez egy olyan dolog, amit a férjeddel kell megbeszélni, és teljes egyetértésben betartani azt, amiben megállapodatok. Sokan hajlamosak elfelejteni, de a ti kisgyereketekkel kapcsolatos döntésekbe összesen két embernek van beleszólása, a gyerek anyjának és apjának. Arra azonban fel kell készülnöd, hogy amennyiben úgy döntötök, hogy a sógornőd nem érhet a gyerekhez, komoly támadási felületet biztosítotok neki, és a rokonok nem egyetértésével is szembe kell nézetek, és kellő intelligenciával kezelnetek.
2018. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

A nagynénje/nagybátyja lesz a gyerekednek, elkerülhetetlen lesz, hogy ne érjen hozzá.

Eléggé korlátolt vagy, ha azon nem tudsz felül kerekedni, hogy utál téged valaki. Engem anyósom nem kedvel, és eleinte ellenezte a kapcsolatunkat, de egy pillanatra nem jutna eszembe, hogy ne foghassa meg az unokáját. A másik, hogy a férjed úgyis a kezébe adja a testvérének a gyereket, ha nem, mert te megtiltod, jó nagy hülye.

2018. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Férjek keresztanyja... De a gyerekkel is úgy beszél mint egy kupac sza*rral. Így utalom amikor ott vagyunk és közelébe megy a gyereknek vagy nekem. Ha gondolod privibe megírom ide nem szeretném kiírni az okát.
2018. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ferjem *
2018. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekik sem jó a kapcsolatuk. (Előttem is rossz volt.) Olyan se veled, se nélküled típusú. Muszáj tűrni mert családtag. De kb. havonta megy a balhé azon amit kavar a nő.
2018. dec. 27. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Párom nagyanyja. Tavaly ott volt voltunk, de utoljára, azóta szerencsére nem kell vele találkozni, k*rwa messze lakik, meg amúgy se megyünk oda többet, így nem fogdossa a gyerekeimet. A legkisebbet élőbe nem is látta még, ez így is marad.


Nagyapám csak az első gyerekemet ismeri. Terhes voltam a másodikkal, mikor úgy alakultak a dolgok, hogy lezártuk a jópofizást, így szintén nem kell vele találkozni. De nem is kíváncsi a dédunokáira.

2018. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!